لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فاطیما بهارمست از اجرا خداحافظی کرد

فاطیما بهارمست مجری و بازیگر از عدم علاقه خود به اجرا و ادامه فعالیت خود در بازیگری گفت.

هموطن:فاطیما بهارمست مجری و بازیگر از عدم علاقه خود به اجرا و ادامه فعالیت خود در بازیگری گفت.

فاطیما بهارمست مجری و بازیگر در گفتگویی؛ با اشاره به اینکه دیگر دوست ندارد در عرصه اجرا فعالیت کند، اظهار داشت: من از کودکی و به واسطه اجرا وارد عرصه هنر شدم اما دیگر نمی خواهم اجرا کنم و قصد دارم در عرصه بازیگری حضور داشته باشم چون حضور در این حیطه نیازمند تلاش و آموزش است در حالی که در اجرا اینگونه نیست.

فاطیما بهارمست از اجرا خداحافظی کرد

وی در خصوص شروع فعالیت های هنری خود از کودکی بیان کرد: حضور من از کودکی در این عرصه یک تجربه بود تا ترس از دوربین نداشته باشم اما امروز باید از اول شروع کنم، چون هیچ کارگردانی به دلیل اینکه من از کودکی اجرا کردم سراغ من نمی آید و حضور در بازیگری امروز، کار حرفه ای، سنجیده و درست می خواهد.

فاطیما بهارمست از اجرا خداحافظی کرد

بهار مست در مورد تجربه بازیگری خود در مجموعه «آخرین بازی» عنوان کرد: من نیاز داشتم که در جوانی بازیگری را تجربه کنم و همیشه فضای کاری آثار سهیلی زاده را دوست داشتم، همچنین حضور بازیگرانی چون مانی نوری و مهران ضیغمی که مثل من از کودکی در این عرصه فعالیت کردند برایم جذاب بود، به همین دلیل از بازیگری در «آخرین بازی» استقبال کردم. هر چند که برخی می گویند، این مجموعه نسبت به دیگر آثار سهیلی زاده ضعیف بوده است، اما برای من تجربه خوبی بوده و از نقش آفرینی در آن پشیمان نیستم.

فاطیما بهارمست از اجرا خداحافظی کرد

وی با اشاره به اینکه مدیون عمو پورنگ است، گفت: من هیچ وقت فکر نمی کردم مجری یا بازیگر شوم اما به لطف زارعان، آقاجان زاده و عمو پورنگ «داریوش فرضیایی» وارد این عرصه شدم و مدیون آنها هستم که در 6 سالگی مسیر زندگی مرا تغییر دادند، چون حال این روزهایم را دوست دارم.

فاطیما بهارمست از اجرا خداحافظی کرد

بهار مست در خصوص تجربه اجرا در برنامه «دیده شو» بیان کرد: من همیشه در بهترین حالت کاری را شروع می کنم و در بهترین حالت مهم از آن خداحافظی می کنم. «دیده شو» نیز از آن برنامه های خوبی بود که برای گروه سنی نوجوان ساخته شد. این برنامه از تجربه های خوب و مفید دوران کاری من است. ساکت اف تهیه کننده «دیده شو» همواره به من لطف دارند و هرگاه بخواهند کاری شروع کنند برای اجرای آن برنامه با من تماس می گیرند اما من دیگر قصد ندارم در عرصه اجرا فعالیت کنم.

بازیگر مجموعه «آخرین بازی» در پایان مطرح کرد: به تمام علاقه مندان هنر توصیه می کنم این حرفه را به صورت آکادمیک بیاموزند، چون حضور در فضاهای آموزشی موجب می شود با افراد با تجربه در این زمینه آشنا شوند و از این طریق بتوانند در عرصه بازیگری، اجرا و... فعالیت کنند.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت