لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دلایل پیوستن ایمان مبعلی به استقلال

قائم مقام باشگاه استقلال صنعتی دلیل موافقت با جدایی ایمان مبعلی از این تیم و پیوستنش به استقلال تهران را مباحث ملی دانست و برای این بازیکن به همراه تیم جدیدش آرزوی موفقیت کرد.

علی پورکیانی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص جدایی ایمان مبعلی از تیم صنعتی خوزستان و پیوستن آن به تیم استقلال تهران ضمن بیان مطلب فوق گفت: نشست هیات مدیره باشگاه استقلال صنعتی خوزستان عصر سه شنبه برگزار شد و حاضران با جدایی ایمان مبعلی از تیم فوتبال این باشگاه و پیوستنش به تیم استقلال تهران موافقت کردند.

وی با بیان اینکه روز چهارشنبه قرارداد مبعلی فسخ می شود، اضافه کرد: آرزو می کنم ایمان مبعلی بتواند برای استقلال بازیکن موثری باشد و به موفقیت های این تیم کمک کند.

قائم مقام باشگاه استقلال صنعتی همچنین افزود: مبعلی 2 ماه دیگر با ما قرارداد داشت و جدایی اش از صنعتی خوزستان، هیچ سودی مالی برای مان تداشت.

وی در مورد اینکه با جدایی مبعلی، استقلال صنعتی متضرر نمی شود، تاکید کرد: نه مشکلی پیش نمی آید. ضمن اینکه به امید خدا تیم در لیگ برتر می ماند و باید برای موفقیت در فصل آینده برنامه ریزی کنیم.

پورکیانی در پایان گفت: باشگاه صنعتی خوزستان یک کار ملی انجام داد و به خاطر موفقیت استقلال در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا که نماینده فوتبال ایران در آن رقابتها است، حاضر به جدایی مبعلی و پیوستنش به این تیم تهرانی شد.

جدید ترین مطالب سایت