فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دایی: رسانه ها مشکل درست کردند

علی دایی امروز (سه شنبه) در جمع خبرنگاران درباره جذب بازیکنان جدید اظهار داشت: ما با علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس کار را آغاز کرده و صحبت های اولیه را نیز انجام دادیم تا تیم قدرتمندی برای فصل آینده آماده کنیم، چرا که در لیگ قهرمانان آسیا نیز باید شرکت کنیم...

دایی: رسانه ها مشکل درست کردند

هموطن: علی دایی امروز (سه شنبه) در جمع خبرنگاران درباره جذب بازیکنان جدید اظهار داشت: ما با علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس کار را آغاز کرده و صحبت های اولیه را نیز انجام دادیم تا تیم قدرتمندی برای فصل آینده آماده کنیم، چرا که در لیگ قهرمانان آسیا نیز باید شرکت کنیم.

وی درباره اینکه خواهان جذب چه بازیکنانی است و به چه بازیکنانی نیاز ندارد، گفت: اجازه دهید در مورد ریز این مسایل صحبت نکنیم و بعد که همه چیز مشخص شد در این مورد نظر بدهیم. هدف ما پوشش دادن نقاط ضعف است.

سرمربی تیم پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلی بین او و مدیرعامل باشگاه وجود ندارد؟ خاطرنشان کرد: خدا را شکر من و رحیمی از ابتدا هم مشکلی نداشتیم. متاسفانه رسانه ها با مطرح کردن صحبت های غیر واقعی مشکلات را درست کردند. 

دایی افزود: ما کار خودمان را با همکاری هیات مدیره انجام می دهیم و مسایل را پیش می بریم.

وی درباره جذب و استفاده از بازیکنان جوان برای فصل آینده اظهار داشت: بازیکن جوان یا باتجربه تفاوتی ندارد، هدف ما پوشش دادن نقاط ضعف تیم پرسپولیس است.

منبع خبر: مجله اینترنتی سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت