لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آخرین مکالمه خبرنگار مفقود صداوسیما به روایت خانواده‌اش

سید حمید میرزاده - خبرنگار اعزامی صداوسیما به حج - که پس از فاجعه منا مفقود شده است، 18 سال سابقه ی کار در صداوسیما دارد و گوینده، خبرنگار، مترجم و مدیر تولید و تأمین سیمای عربی آفریقایی برون مرزی صداوسیماست.

هموطن:سید حمید میرزاده خبرنگار مفقود صداوسیما در منا

 صبح پنج شنبه روز عید قربان بود که قبل از عازم شدن به رمی جمرات با همسرش برای تبریک عید مکالمه ی تلفنی داشت، اما پس از این فاجعه هیچ خبری از او نشد و هر چه با او تماس گرفتیم در دسترس نبود و نبود ...

سید حمید میرزاده  - خبرنگار اعزامی صداوسیما به حج - که پس از فاجعه منا مفقود شده است، 18 سال سابقه ی کار در صداوسیما دارد و گوینده، خبرنگار، مترجم و مدیر تولید و تأمین سیمای عربی آفریقایی برون مرزی صداوسیماست.

آخرین مکالمه خبرنگار مفقود صداوسیما به روایت خانواده‌اش

آخرین مکالمه خبرنگار مفقود صداوسیما به روایت خانواده اش 

سید عبدالامیر میرزاده، مدیر سابق دفتر صداوسیما در تاجیکستان که از اقوام این خبرنگار است درباره ی آخرین ارتباط تلفنی سید حمید میرزاده تشریح کرد: صبح پنج شنبه روز عید قربان بود که قبل از عازم شدن به رمی جمرات با همسرش گفت وگو داشت اما پس از این اتفاق هیچ خبری از او نشد و هر چه با او تماس گرفتیم در دسترس نبود.

وی در ادامه درباره ی فاجعه ای که روز عید قربان در منا رخ داد، نیز یادآور شد: این فاجعه به دلیل بی توجهی و بی کفایتی سران عربستان به وقوع پیوست. متأسفانه پادشاه عربستان بدون هیچ واکنشی، حتی به خاطر این فاجعه شکل گرفته عذرخواهی هم نکرد.

سید حمید میرزاده  سپس گفت:  فکر می کنم این فاجعه از قبل پیش بینی شده بود. امیدوارم جمهوری اسلامی ایران بابت این فجایع عکس العمل نشان دهد و پیگیر مفقودان این فاجعه باشد.

او سپس با بیان اینکه در حال حاضر سه روز است که خبری از سید حمید میرزاده خبرنگار صداوسیما نیست، یادآور شد: او دارای یک فرزند پسر و دو دختر است که همچنان برای پیدا شدن پدرشان بی تابی می کنند و مرتبا پیگیر هستند تا از تازه ترین و آخرین خبرها که قرار است امروز رأس ساعت 15 اعلام شود، مطلع شوند.

سید حمید میرزاده خبرنگار صداوسیما به مدت هفت سال گوینده اخبار شبکه خبر بوده است. وی در رادیو عربی تهران نیز چندین سال گویندگی کرده است و مسوول دوبلاژ برنامه ها به زبان عربی بوده است.

سید حمید میرزاده همچنین با شبکه ثقلین، شبکه ای که برای مجمع جهانی اهل بیت(ع) است، همکاری داشته است.

این خبرنگار صداوسیما که جزو 20 نفر از خبرنگاران اعزامی سازمان صداوسیما به حج بوده است، در حال حاضر مفقوده شده است.

جدید ترین مطالب سایت