لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رسوایی بزرگ / ال‌اشپورت: لباس تیم ملی فوتبال ایران تقلبی است

شرکت ال اشپورت، تولیدکننده لباس های تیم ملی فوتبال ایران که نگران شهرت خود در بازار ایران  است به بی بی سی فارسی گفت که پس از بازدید از اردوی تیم ملی ایران در اتریش، متوجه شده است که لباس هایی که در اختیار تیم ملی ایران قرار گرفته، قلابی هستند!

 

رسوایی بزرگ / ال‌اشپورت: لباس تیم ملی فوتبال ایران تقلبی است

هموطن: شرکت ال اشپورت، تولیدکننده لباس های تیم ملی فوتبال ایران که نگران شهرت خود در بازار ایران  است به بی بی سی فارسی گفت که پس از بازدید از اردوی تیم ملی ایران در اتریش، متوجه شده است که لباس هایی که در اختیار تیم ملی ایران قرار گرفته، قلابی هستند!

ملانی اشتاین هیلبر، مدیر تبلیغات این شرکت آلمانی گفت که لباس هایی که درحال حاضر تیم ملی فوتبال ایران از آن استفاده می کند، نشان ال اشپورت را دارد، اما تولید این شرکت نیست.

ال اشپورت گفت که موضوع پیراهن های تقلبی را پیگیری خواهد کرد و لباس های جدیدی برای تیم ملی ایران به اتریش می فرستد.

این یک رسوایی بزرگ برای مدیران این شرکت در ایران است . سالهاست که گفته شده لباس های آل اشپورت مورد استفاده در ایران اورجینال نیست و در تولیدی های دور و نزدیک ساخته می شود ؛ و سئوال مهم تر : آی توپهای آل اشپورت که با واسطه گری یک مقام مهم فوتبال ایران به باشگاهها عرضه شد نیز تقلبی بوده یا نماینده این کمپانی اجناس اصل را به ایران صادر کرده است ؟ این ها سئوالاتی مهم اند که البته فدراسیون ایران هرگز به آنها پاسخ نخواهد داد ... این خط و این نشان ! 

منبع خبر: خبرگزاری فارس

جدید ترین مطالب سایت