فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انتشار عکس های خصوصی، انتقام نامزد کینه جو

مردی جوان که اقدام به انتشار عکس های خصوصی نامزد سابق خود کرد بود، توسط ماموران پلیس فتا کردستان دستگیر شد...

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ "فرامرز شاکری" در تشریح این خبر بیان داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده از مراجع قضایی به پلیس فتای کردستان مبنی بر انتشار عکس های خصوصی خانمی جوان در فضای مجازی ، پیگیری موضوع به ماموران اداره مبارزه با جرایم سایبری این پلیس محول شد.

رئیس پلیس فتای کردستان افزود : بررسی اوراق پرونده نشان داد فرد یا افرادی ناشناس اقدام به ایجاد صفحه ای در یکی از شبکه های اجتماعی  به نام شاکی که خانمی 21 ساله است کرده و از آن طریق عکس های خصوصی و خانوادگی وی را انتشار داده اند .

این مقام انتظامی ادامه داد : در این راستا با انجام اقدامات فنی و تخصصی هویت فرد ایجاد کننده صفحه شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در منزل مسکونی اش واقع در شهر سنندج دستگیر شد .

سرهنگ شاکری ضمن اشاره به کشف یک دستگاه لپ تاپ ، دو عدد فلش مموری و یک دستگاه گوشی تلفن همراه حاوی عکس های شاکیه از منزل مسکونی متهم ، خاطر نشان کرد : متهم 27 ساله در تحقیقات انجام شده فاش کرد شاکی قبلا نامزد وی بوده است ، اما باتوجه به برهم خوردن رابطه آنها ، با انگیزه انتقام جویی اقدام به انتشار عکس های خصوصی اش کرده است .

رئیس پلیس فتا کردستان خاطر نشان کرد: پرونده متشکله پس از خاتمه رسیدگی به مرجع قضایی ارسال و برای متهم به اتهام انتشار عکس های خصوصی شاکیه در فضای مجازی قرار وثیقه چهارصد میلیون ریالی صادر شد.

منبع خبر: خبرگزاری فارس

جدید ترین مطالب سایت