لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رگبار و رعد وبرق در کشور ادامه دارد

چهارشنبه و پنجشنبه در برخی مناطق شرق و جنوب شرق کشور باد و گرد و خاک پیش بینی می شود...

هموطن: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از افزایش ابر ، رگبار و رعد و برق در سه روز آینده خبر داد.

مهندس احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، افزود: طی سه روز آینده در برخی مناطق شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز، دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس، شمال شرق و همچنین جنوب شرق و برخی مناطق شرق کشور افزایش ابر، وزش باد و در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.

وی افزود: از اواسط وقت روز سه شنبه و طی روز چهارشنبه با نفوذ هوای خنک از عرض های شمالی تر در نوار شمالی کشور دمای هوا کاهش می یابد و بر مقدار بارش در سواحل دریای خزر افزوده خواهد شد.

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه در سه روز آینده شدت بارش در استان های واقع در نوار شمالی کشور خواهد بود، افزود: چهارشنبه و پنجشنبه در برخی مناطق شرق و جنوب شرق کشور باد و گرد و خاک پیش بینی می شود.

وی با اشاره به وضع هوای تهران، گفت: آسمان تهران در روز چهارشنبه نیمه ابری تا ابری در پاره ای نقاط رگبار و رعد و برق در اوایل شب با وزش باد شدید همراه خواهد بود که حداقل و حداکثر دمای هوا به 18 و 27 درجه سانتیگراد خواهد رسید.

همچنین در روز پنجشنبه نیز هوای تهران کمی ابری در بعداز ظهر با افزایش ابر در ارتفاعات و بارش پراکنده گاهی وزش باد پیش بینی می شود و حداقل و حداکثر دما در این روز با دو درجه افزایش به 20 و 29 درجه سانتی گراد می رسد. 

منبع خبر: ایسنا

جدید ترین مطالب سایت