لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

باشگاه نفت به شایعه پیوستن رضا نوروزی به پرسپولیس پاسخ داد

رحیم ایرانیان در پاسخ به این سوال که آیا نوروزی در نفت می ماند یا به پرسپولیس می رود اظهار داشت: «نوروزی تا پایان نیم فصل آینده با ما قرارداد دارد و پرسپولیس نیز تاکنون هیچ گونه مکاتبه یا پیشنهادی در خصوص انتقال نوروزی به این تیم با ما نداشته است. این گونه صحبت ها که در مورد جدایی...

هموطن: رحیم ایرانیان در پاسخ به این سوال که آیا نوروزی در نفت می ماند یا به پرسپولیس می رود اظهار داشت: «نوروزی تا پایان نیم فصل آینده با ما قرارداد دارد و پرسپولیس نیز تاکنون هیچ گونه مکاتبه یا پیشنهادی در خصوص انتقال نوروزی به این تیم با ما نداشته است. این گونه صحبت ها که در مورد جدایی نوروزی مطرح می شود فقط در حد حرف است و واقعیت ندارد.»

سرپرست تیم فوتبال نفت تهران تاکید کرد: «تاکنون خود نوروزی نیز هیچ صحبتی در خصوص رفتن از تیم نفت با ما انجام نداده است و همانطور که گفتم این مسائل واقعیت ندارد اما اگر باشگاه پرسپولیس خواهان به خدمت گرفتن رضا نوروزی است باید طبق قانون با ما مکاتبه و مذاکره کند.»

وی در مورد وضعیت سرمربیگری این تیم اظهار داشت: «با چند گزینه ایرانی در حال مذاکره هستیم و به هیچ عنوان سراغ مربیان خارجی نخواهیم رفت زیرا به توانمندی های مربیان ایرانی اعتقاد داریم. فکر می کنم تا اواخر هفته آینده سرمربی تیم ما مشخص شود اما فعلا نمی توانم از کسی اسم ببرم.»

ایرانیان ادامه داد: «بعد از مشخص شدن سرمربی تیم، سراغ جذب بازیکنان خواهیم رفت. هر چند هم اکنون نیز نیم نگاهی به برخی از بازیکنان جوان که در تیم های پایه نفت بازی می کنند، داریم.»

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت