فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پخش سریال آمین از امشب با بازی امین حیایی و هادی ساعی!

سریال «آمین» به کارگردانی بهرنگ توفیقی، با مشارکت موسسه ناجی هنر تولید شده است که از امشب یازدهم مهر و همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی ساعت 22 به روی آنتن می رود.

هموطن:سریال «آمین» به کارگردانی بهرنگ توفیقی، با مشارکت موسسه ناجی هنر تولید شده است که از امشب یازدهم مهر و همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی ساعت 22 به روی آنتن می رود.

پخش سریال "آمین" از امشب

تصویربرداری این سریال خرداد پارسال به کارگردانی منوچهر هادی در تهران آغاز شد و در مهرماه، فاز نخست آن به پایان رسید. اما بعد از وقفه ای سه ماهه، فاز دوم این اثر را بهرنگ توفیقی در تهران و شمال کشور مقابل دوربین برد و در نهایت ساخت سریال یازدهم اردیبهشت امسال به پایان رسید.

به گفته جواد نوروزبیگی تهیه کننده سریال، تدوین آمین به اتمام رسیده است و با انجام اصلاحات پایانی و مرحله صداگذاری کل پروژه به اتمام می رسد اما در مجموع تا الان 15 قسمت از سریال به طورکامل آماده پخش شده است. یکی از ویژگی ها و شاخصه های این سریال، اولین حضور هادی ساعی قهرمان تکواندو ایران و جهان در قاب تلویزیون است. او با به دست آوردن دو مدال طلا و یک مدال برنز، پرافتخارترین ورزشکار ایرانی در تاریخ بازی های المپیک است.

داریوش فرهنگ، امین حیایی، کاظم بلوچی، هادی ساعی، بهناز جعفری، آشا محرابی، سودابه بیضایی، شاهرخ استخری، نیما رئیسی، شهرزاد کمال زاده، خاطره حاتمی، مهدی محرابی، یوسف تیموری و مهرناز مهر آراء از بازیگران اصلی این سریال هستند.

این مجموعه را زامیاد سعدوندیان نگاشته که در خلاصه داستان آن آمده است: سرهنگ شیرازی، فرمانده تیم ویژه «آمین» مسئول رسیدگی به پروژه مجرم و خلافکار فراری، همایون تمدن که سال گذشته طی عملیات گروگانگیری، برادر سرهنگ را به شهادت رسانده، است. پلیس با کشف کانتینری حامل مواد مخدر به ردی از همایون می رسد اما...

آمین به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی در۲۰ قسمت45 دقیقه ای دراداره کل مرکز امور نمایشی سیما (سیمافیلم) و با مشارکت نیروی انتظامی تولید  شده است. این سریال از شنبه تا پنج شنبه هر شب حوالی ساعت 22 به روی آنتن خواهد رفت و تکرار اول آن حوالی ساعت 1 بامداد و تکرار دوم نیز هر روز ساعت 9:40 صبح و تکرار سوم آن بعداز ظهر ها حدود ساعت 14:45 پخش خواهد شد.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت