لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شـهـاب حســیـنـی سکته کرد

حال عمومی حسینی رضایت بخش است و هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است...

هموطن: حال عمومی حسینی رضایت بخش است و هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است.محمد هادی کریمی از دوستان شهاب حسینی عنوان کرد او در حال حاضر در بیمارستان فوق تخصصی بستری است و به زودی مرخص خواهد شد.کریمی در پایان تاکید کرد: شهاب حسینی نیاز داشت تا در بیمارستان بستری شود و بررسی های لازم را برای وضعیت فیزیکی اش داشته باشد.

یک منبع آگاه روز چهارشنبه گفت : شهاب حسینی به علت سکته قلبی بستری شده است .

شـهـاب حســیـنـی سکته کرد

وی به نقل از پزشک معالج او گفت که حال عمومی حسینی رضایت بخش است و هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است .

حسینی۴۱ ساله تاکنون در بیش از ۴۰ اثر سینمایی ایفای نقش کرده است که از آن جمله می توان به ˈهیس دخترها فریاد نمی زنندˈ ، جدایی نادر از سیمین ، ساکن طبقه وسط ، پنج ستاره ، تعبیر خواب ، آشغال های دوست داشتنی ، سوپر استار ، درباره الی ، پس از باران ، کلاه قرمزی ، مهیا و …. اشاره کرد .

کارگردانی در برخی اثرهای سینمایی همچون ساکن طبقه وسط ، بازیگری نقش در تلویزیون و تئاتر نیز درکارنامه حسینی قراردارد .

شـهـاب حســیـنـی سکته کرد

 

 در همین حال محمد هادی کریمی از دوستان و همکاران شهاب حسینیدر پروژه سینمایی «طبقه وسط» درباره آخرین وضعیت سلامت این بازیگر سینما که در خبرها آمده به دلیل سکته قلبی در بیمارستان بستری شده است، توضیح داد.

محمد هادی کریمی کارگردان و تهیه کننده سینما  با تکذیب خبر سکته شهاب حسینیبازیگر سینما و تلویزیون گفت: شهاب حسینیاین روزها به دلیل فشار کاری زیادی که داشت، کمی احساس خستگی و بی حالی می کرد و همین مساله سبب شد تا چند روزی را در بیمارستان بستری شود تا شرایط جسمی او به حد نرمال برسد.

وی تاکید کرد: شهاب حسینیسکته قلبی نکرده و من روز گذشته به دیدن او در بیمارستان رفتم و خوشبختانه در شرایط جسمی مناسبی قرار داشت. او در حال حاضر در بیمارستان فوق تخصصی بستری است و به زودی مرخص خواهد شد.

کریمی در پایان تاکید کرد: شهاب حسینی نیاز داشت تا در بیمارستان بستری شود و بررسی های لازم را برای وضعیت فیزیکی اش داشته باشد.

 

 

جدید ترین مطالب سایت