لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سبزیجات سیرکننده با کالری کم

استفاده زیاد از میوه ها و سبزیجات یک شیوه آسان و سالم است که سبب کاهش  استفاده از کالری روزانه می شود؛ برای سالم ماندن  خیلی خوب است که  در هر وعده غذایی یا میان وعده ها از این سبزیجات مصرف  کنیم.

هموطن:

خیار:

نصف خیار حدود 20 کالری دارد و 98 درصد آن آب است، خیار حاوی فیبر، پروتئین، ویتامین A، C، K، امگا3، امگا6، B5، کلسیم، منیزیم، فسفر، پتاسیم، منگنز و فیتواسترول است.

خیار خواص ضد سرطانی دارد، بوی بد دهان را از بین می برد، برای پوست، مو و ناخن مفید است، باعث کاهش کلسترول، بهبود دیابت و نقرس می شود، ادرار آور است، به کاهش وزن کمک می کند و چربی سوز خوبی است.

گوجه فرنگی:

 

یک گوجه فرنگی متوسط دارای 25 کالری است و سرشار از آب و فیبر است، گرسنگی را کاهش می دهد و می توان به صورت پخته و خام خورد.

گوجه فرنگی از سکته مغزی جلوگیری می کند، برای پوست، پروستات، تسکین دردهای عصبی، رفع بی اشتهایی، درمان یبوست، تورم دهان، درد مفاصل، روماتیسم، تصفیه خون و بیماری های عفونی مفید است؛ آب گوجه فرنگی ادرار آور است و به هضم غذا و مواد نشاسته ای کمک می کند.

گوجه فرنگی دارای ویتامین A، B، C، و K است، مواد معدنی مانند کلسیم ، فسفر و آهن دارد و انرژی بدن را تأمین می کند.

کرفس:

 

هر شاخه کرفس یک تا 2 کالری دارد، تمیز کننده کلیه و مثانه است، مانع سنگ کلیه یا آلودگی میکروبی و درد می شود، ضمن اینکه بوی بد دهان را از بین می برد.

کرفس تقویت کننده معده و اعصاب است و به سوختن چربی و کاهش وزن نیز کمک می کند.

کاهو:

 

کاهو انواع مختلف دارد، هر برگ کاهو دارای 2 کالری است و غنی از ویتامین ث، پتاسیم و فیبر است، ضمن اینکه این گیاه خواب آور و ضد نفخ است.

تربچه:

 

10 عدد تربچه دارای 7 کالری است، غنی از مواد معدنی است، طعم آن کمی تند است، باعث هضم غذا شده و موجب لاغری می شود.

تربچه خواص دارویی دارد، برای درمان یرقان، نقرس و روماتیسم مفید است و باعث دفع سنگ های صفراوی می شود، ضمن اینکه برای از بین رفتن نفخ معده مفید است؛ تربچه درد را تسکین می دهد، معده را پاک می کند و ادرارآور است.

جدید ترین مطالب سایت