لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

3 هدف پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات

علی دایی که این روزها برای حفظ آرامش پرسپولیس از گفت وگوی رسانه ای به شدت خودداری کرده است صبح دیروز حول و حوش ساعت 9:30 صبح به دفتر رحیمی رفت و با مدیرعامل سرخپوشان درخصوص برنامه های فصل آینده به گفت وگو و تبادل نظر پرداخت...

هموطن: علی دایی که این روزها برای حفظ آرامش پرسپولیس از گفت وگوی رسانه ای به شدت خودداری کرده است صبح دیروز حول و حوش ساعت 9:30 صبح به دفتر رحیمی رفت و با مدیرعامل سرخپوشان درخصوص برنامه های فصل آینده به گفت وگو و تبادل نظر پرداخت.

حفظ ستاره ها، جذب انصاری فرد، چانه زنی مالی

در این جلسه دو جانبه که تا حدود ساعت 10:45 ادامه یافت دایی اهم برنامه های خود را برای مدیرعامل سرخپوشان تشریح کرد. هرچند جزئیات کامل این نشست هنوز به بیرون درز پیدا نکرده است اما گفته می شود که اصلی ترین مبحث مطرح شده از سوی دایی در خصوص حفظ ستون های پرسپولیس برای فصل آینده بوده است. در واقع دایی در جلسه صبح دیروز از رحیمی درخواست کرده تا در وهله اول نسبت به حفظ ستاره های فصل گذشته نظیر جلال حسینی، نیلسون، محمدرضا خلعتبری اقدام کند. البته در این میان صحبت از بررسی راهکارهایی برای ادامه همکاری با مسلمان و البته تمدید قرارداد محسن بنگر نیز شده است.

اما نکته جالب درخصوص دیالوگ های دایی و رحیمی باید به علاقه فراوان دایی برای حضور انصاری فرد در پرسپولیس اشاره کرد. انصاری فرد که گفته می شود پس از جام جهانی به لیگ های اروپایی خواهد رفت به شدت مورد توجه شهریار است. در واقع دایی بیش از آنکه نگران ورودی های جدید باشد دنبال این موضوع است تا بازیکنان تأثیرگذارش را برای فصل آینده حفظ کند.

منبع خبر: فیفادی

البته در بخشی از جلسه روز گذشته دایی و رحیمی،طرفین در مورد بودجه موردنظر سرمربی سرخپوشان برای فصل آینده به چانه زنی پرداختند. حالا باید دید با توجه به دیدگاه های ایده آل گرایانه مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس، سرخپوشان در نهایت چگونه به استقبال فصل پیش رو خواهند رفت.

جدید ترین مطالب سایت