فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

افزایش حجم عضلات گونه‌ها

این متخصص پوست و مو گفت: برای انجام ورزش گونه، ابتدا باید یک انگشت را داخل دهان گذاشته و آن را به مدت 5 ثانیه با قدرت تمام بمکید به حدی که عضلات گونه کاملا سفت و منقبض شوند.

هموطن:

 این متخصص پوست و مو گفت: برای انجام ورزش گونه، ابتدا باید یک انگشت را داخل دهان گذاشته و آن را به مدت 5 ثانیه با قدرت تمام بمکید به حدی که عضلات گونه کاملا سفت و منقبض شوند. پس از 5 ثانیه، عضلات صورت و گونه ها را شل و دوباره حرکت را تکرار کنید. لازم است این حرکت حداقل روزی یک نوبت و هر مرتبه 15 بار انجام شود. انجام این حرکت ورزشی به سفت شدن عضلات گونه ها کمک می کند و باعث افزایش گردش  خون و اکسیژن رسانی بیشتر و بهتر صورت می شود. به این ترتیب، بعد از مدتی گونه ها سرخ تر و صورت پرتر می شود.

این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در ادامه افزود: حرکت بعدی به این صورت است که ابتدا لب ها را به حالت فوت کردن درآورده و سعی شود که لب ها و عضلات کناری شان را کاملا سفت نگه  داشته شود. سپس لب ها را از این حالت به حالت خنده درآورده و 5 ثانیه در این وضعیت بماند. 15 مرتبه این کار تکرار شود. در طول انجام این حرکت ممکن است خستگی و ضعف عضلات صورت احساس شود که کاملا طبیعی است.

دکتر باریک بین گفت: حرکت آخر این است که انگشت اشاره و میانی هر دست را روی گونه های همان سمت گذاشته و به آرامی گونه ها را به صورت دایره ای ماساژ دهید. این ماساژ به تحریک عضلات گونه ها و ضخیم ترشدن بافت آنها کمک می کند و به این ترتیب، صورت پس از مدتی پرتر از سابق به نظر می رسد، انجام این ورزش ها به افراد جوان بیشتر توصیه می شود. 

جدید ترین مطالب سایت