فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کاپیتان سابق پرسپولیس:من هم میخواهم بمیرم

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس از حضور پرشور مردم و هواداران در مراسم تدفین هادی نوروزی تقدیر کرد.

هموطن:

پیشکسوت پر سپولیس با تشکر از همه اهالی فوتبال به خاطر حضور در مراسم درگذشت "هادی نوروزی" اظهار داشت: از طرف خودم به عنوان عضو کوچک خانواده  پر سپولیس از همه مردم به خصوص مسئولان و هو اد ا ران استقلال جهت همدردی با پر سپولیسی ها در مراسم درگذشت هادی نوروزی تشکر کنید.

وی افزود: در این فو تبا ل کمتر این فضاها را می بینیم که مردم و مسئولان فارغ از رنگ ها در کنار هم باشند. جوی که ایجاد شده بود، دیدنی بود. برای مردم ما در این موارد رنگ جایگاهی ندارد و انسانیت رنگ اصلی است.

محمد پنجعلی در پاسخ به این پرسش که به نظرش دلیل تشییع پیکر پرشکوه نوروزی چه چیزی است، عنوان کرد: دلیلش این است که مردم حق شناس هستند. برای آنها چهره های شاخص و محبوب ارزشمند است و دیدید که روز گذشته همه برای نوروزی گریه می کرد ند. برای خدا بیامرز حجازی هم همین گونه بود. در گذشت نوروزی، یک شوک ناگهانی بود اما تشییع پیکرش با آن عظمت خیلی زیبا بود. باور کنید که روز گذشته (جمعه) در ورزشگاه آزادی با دیدن آن همه عظمت و شکوه آرزو کردم که اگر قرار است به آن دنیا برویم چقدر خوب است که این گونه برویم. شاید باورتان نشود ولی با دیدن آن مراسم هوس مردن کردم! من افتخار می کنم که بیشتر عمرم را برای پر سپولیس دویده ام تا دل مردم را شاد کنم.

او در پاسخ به این سوال که چقدر با مشکی پوشیدن پر سپولیس تا پایان فصل موافق است، بیا ن  کرد: ظاهرا تصمیم بر این شده که این اتفاق رخ دهد. به نظرم کار خیلی قشنگی است. من دلم می خواهد بازیکنان پر سپولیس بعد از این اتفاق با انگیزه و تلاش بیشتری به میدان بروند تا دل مرحوم نوروزی را شاد کنند. آنها باید بدانند که نوروزی با هر برد پر سپولیس روحش شاد می شود و با هر باخت پر سپولیس ناراحت. به نظرم بازیکنان پرسپولیس باید برای شادی روح آن مرحوم تلاش کنند تا حداقل یک جام بیاورند.

جدید ترین مطالب سایت