لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

پیکه و همسرش در کنسرت + عکس

جرارد پیکه به همراه همسرش شکیرا در کنسرت U2 حضور یافتند.

هموطن:

جرارد پیکه(Gerard Piqué) و همسرش شکیرا(Shakira) در بارسلونا به تماشای اجرای اسطوره راک ایرلندی پرداختند؛ پس از آن نیز عکسی سلفی را که در کنار هم گرفته بودند، در اینستاگرام منتشر کردند.

پیکه و همسرش در کنسرت + عکس

عکس سلفی شکیرا و پیکه در کنسرت

در این عکس به نظر می رسد که زوج جوان در حال لذت بردن از کنسرت هستند؛ شکیرا در توضیح عکس شان نوشته است: «در کنسرت عالی U2»

پیکه و همسرش در کنسرت + عکس

کنسرت U2

پیکه آخر هفته سختی را در بارسلونا(Barcelona) پشت سر گذاشت، تیم آنها در این هفته پس از باخت در مقابل سویا(Sevilla)، سومین شکست فصلش را تجربه کرد. علی رغم این مشکلات حرفه ای، پیکه ناراضی به نظر نمی رسد و احساس خوبی نسبت به زندگی اش دارد. وی در مصاحبه با یک نشریه ورزشی گفته است: «در حال حاضر نمی توانم هیچ چیز بدی درباره زندگی ام بگویم. زمانی که تیم ملی اسپانیا در جام جهانی 2010 به قهرمانی رسید، لحظات بسیار شیرینی را تجربه کردم. اما در سال 2015، من دو فرزند دارم و از وجود آنها لذت می برم. من واقعاً واقعاً خوشحالم».

پیکه ادامه داد: «می دانم که پنج تا شش سال دیگر دارم و این زمان زیادی نیست. من سنم زیاد شده و باید از هر سال لذت ببرم. یک روز همه چیز تمام خواهد شد بنابراین روی کارم متمرکز خواهم شد».

جدید ترین مطالب سایت