فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

چه لباس هایی بپوشم تا لاغر تر به نظر برسم؟ (عکس)

ما در تصاویر به شما نشان میدهیم که با پوشیدن چه لباس هایی می توانید تا حدی چاقی خود را بپوشانید و خود را لاغرتر نشان دهید.

هموطن:

لاغر نشان دادن با پوشیدن لباس

سارا از اضافه وزن خود به شدت ناراحت است. در حال حاضر بیشتر لباس هایی که دارد برای او تنگ شده اند. او با پوشیدن یک شلوار جین و  یک پیراهن سیاه ، امیدوار است که توانسته در حدود 10 کیلو وزن خود را کمتر نشان دهد اما اینگونه نمی باشد و در واقع، پوشیدن این مدل لباس در لاغرتر نشان دادن او تاثیری نگذاشته است.ما در اینجا برایتان توضیح داده ایم که سارا با پوشیدن چه مدل لباس هایی می تواند خود را لاغرتر نشان دهد.

راه حل : 

مدل لباس 

پوشیدن لباس هایی با چاپ راه های عمودی باعث می شود که شما لاغرتر به نظر برسید.همانطور که در تصویر می بینید سارا این مدل لباس راه راه عمودی را به تن کرده است و علاوه بر پوشیدن این مدل لباس ، بستن یک کمربند دور کمرش هم باعث شده که او کمی لاغرتر از حد معمول به نظر برسد.

طلا و جواهرات 

علاوه بر آویزان کردن گوشواره طلا و براق باید توجه داشته باشید که حتما گوشواره شما مدل آویزی باشد تا فرم صورتتان را لاغرتر نشان دهد.

کیف دستی 

اگر می خواهید لاغرتر به نظر بیایید یکی از نکات در هنگام استفاده از کیف آن است که از کیف های دستی استفاده کنید که هنگامی که آنرا در دست می گیرید مابین کشاله ی ران و مچ پا قرار گیرد. 

کفش 

یکی از بزرگترین رازها برای لاغرتر نشان دادن پوشیدن کفش های پاشنه بلند است که در این تصویر هم می بینید که سارا کفشی همرنگ پوست پاهایش پوشیده است و این باعث شده که او کشیده تر و لاغرتر به نظر برسد.

دامن

پوشیدن این مدل دامن که اصطلاحا فون می باشد باعث می شود گودی کمرشما را بیشتر کند و لاغرتر نشانتان دهد.

شلوار جین 

پوشیدن این شلوار جین تیره رنگ و ساده که باسن و ران آن بدون برش می باشد لاغرتر نشانتان می دهد.

جدید ترین مطالب سایت