لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مادر رامبد جوان: عاشق جناب خان هستم

مادر جوان از روزهایی می گوید که رامبد از همان کودکی در پی خنداندن مردم بود تا به امروز که «خندوانه» شکل گرفت.

هموطن:

هما فانی جوادی مادر رامبد جوان از روزهای کودکی و طرحی گفت که سال ها رامبد جوان در ذهن خود او را بزرگ کرده است و تا به امروز که همگان شاهد خنده های از ته دل رامبد و شادی مردم کشور عزیزمان هستند.

*رامبد جوان را در یک جمله تعریف کنید؟

رامبد! یک انسان فعال و مثبت است و واقعا کارهایش تا به امروز خلاف این تعریف را نشان نداده است.

*رامبد در کودکی هم مثل این روزها پرجنب و جوش و فعال بود؟

در کودکی شیطون بود ، اما شر و مردم آزار نبود. حتی از همان کودکی حالت طنازی و خنداندن بقیه را در سر داشت و تمام شیطنت هایش در راستای شادی و خوشحال کردن مردم و دوستانش بود.

*خاطره ای از کودکی رامبد در ذهن دارید؟

در حال حاضر و به عینه خاطره ای در ذهن ندارم، البته تمام لحظات با رامبد بودن در کودکی خاطره است ولی رامبد جوان از همان بچگی اش در پی خنداندن دیگران بود و خوب به یاد دارم از همان کودکی آنقدر با خواهرش بازی می کرد و کلنجار می رفت تا او را بخنداند، اما دخترم کلافه می شد و رامبد همیشه در جواب به ما و او می گفت: من فقط می خواهم او را شاد کنم و بازی کنم، قصد اذیت او را ندارم. بچه بود و عقلش نمی رسید چگونه مردم و دوستانش را بخنداند.

*از خندوانه بگید؟ کدام قسمت این برنامه را بیشتر دوست داشتید؟

بدون استثنا هر شب «خندوانه» را نگاه می کنم و حتی اگر شب پیش به دیدن او رفتم به حتم فردا صبح در اولین بازپخش «خندوانه» را می بینم.

*کدام سری از برنامه  »خندوانه» را بیشتر دوست داشتید؟

سری دوم را بیشتر می پسندم و دوست دارم، البته فصل اول هم خیلی خوب بود ، از این جهت که توانست شروع متفاوتی داشته باشد و کار جدیدی را در رسانه آغاز کند. 

*نظرتان راجع به بازخوردهای مردم درباره سری اول «خندوانه» چیست؟

شروع متفاوت و جالبی را در رسانه داشت ا، ز این حیث که برنامه ای ساخت که دور از انتظار رسانه  ملی بود و گام به گام مخاطب خود را پیدا کرد و همراه این برنامه هم پای او شدند.

*نقطه قوت و منفی «خندوانه» در چیست؟

به جد می گویم که تمام بخش ها از استنداپ کمدی ها، خنداننده و حضور جناب خان به جای مناسب خودشان نقطه مثبت و اوج «خندوانه» است و هر کدام از این مولفه ها کار جدیدی را در رسانه نشان داده است.

*تا به امروز شده بخش و یا قسمتی از برنامه «خندوانه» را دوست نداشته باشید؟

شاید از افرادی که در «خندوانه» معرفی می شوند و یا از بخش هایی در «خندوانه» خوشم نیاید، اما این دلیل بر بعد منفی این برنامه نیست و باید نگاه و نظرات عامه مردم را در نظر بگیریم همین که مخاطبان دوستش دارند و خوشحال هستند بهترین گزینه در «خندوانه» است.

*دوست داشتید یک شب مهمان «خندوانه» باشید؟

نه! به هیچ وجه. برای من همین بس است که از تلویزیون برنامه را تماشا می کنم و لذت می برم، البته در زمانی که رامبد فیلم بازی می کرد، سر تصویر برداری هایش می رفتم و بازی هایش را نگاه می کردم، اما دیگر الان لزومی نمی بینیم که حتی به عنوان مهمان در برنامه اش حضور داشته باشم.

*حتی اگر پسرتان شما و همسرتان را دعوت کند، بازهم نمی روید؟

تا به امروز اصلاً به این موضوع فکر نکرده بودم و اگر زمانی هم رامبد دعوتم کند که به عنوان مهمان و مصاحبه شونده بروم، این کار را انجام نمی دهم.

*از بین قسمت ها و مهمان هایی که در «خندوانه» حضور داشتند، کدام بیشتر به دل شما نشست؟

مجموع برنامه های «خندوانه» و مهمانانش خوب بود، اما قسمتی که بچه های «سندروم دان» را به برنامه دعوت کردند، بسیار به دلم نشست و دوست داشتم، حتی با برنامه و خنده های بچه ها گریه کردم و در پایان برنامه به رامبد پیام دادم و دعایش کردم، جدای از من که مادرش هستم، دعای بسیاری از مردم پشت سر رامبد است.

*و اما «خندوانه» و حضور «جناب خان»؟

من عاشق «جناب خان» هستم و به شدت دوستش دارم، در زمان هایی که رامبد «جناب خان» را می بوسد، واقعاً از ته دل می بوسیدش، «جناب خان» با آن لهجه جنوبی و بداهه گویی های به جایش، فوق العاده است، شبهایی که «جناب خان» اجرا دارد به وجد می آیم و از قبل هیجان زده و مشتاقم تا برنامه پخش شود.

*شده شما مهمانی به «خندوانه» معرفی کنید؟

در بین تماشاچی ها و در طول برنامه نه، اما یکی دونفر را برای آخرین برنامه «خندوانه» به رامبد معرفی کردم که با توجه به تصمیمات رامبد و عوامل مشخص می شود در «خندوانه» حضور داشته باشند یا نه!

*از کارها و مهمان ها در خانه با شما و پدرش صحبت می کند؟

شما خبرنگاران بهتر می دانید که رامبد چقدر گرفتار است، گاهی اگر بشود تلفنی و یا پیامکی با هم در ارتباط هستیم، حتی در بسیاری از موارد هم نمی تواند جواب تلفن بدهد، اما اگر زمان کوچکی را پیدا کند به ما سر می زند و با هم در خصوص مهمان ها، چنیش برنامه و حتی اتفاقات جدید صحبت می کنیم.

*خندوانه یعنی؟

یعنی شادی، عشق، برنامه ای که چراغ ذهن همه را روشن کرد و شاد بودن، شاد زیستن و خوب زندگی کردن را به همه یاد آوری کرد.

*حس شما از اینکه «خندوانه» در این فصل تمام می شود؟

از اینکه می بینم، یک امشب و فردا شب تنها پخش «خندوانه» است. دلم می گیرد، اما منتظر سری جدید و سوم می مانم.

*حرف شما برای رامبد جوان کارگردان و مجری برنامه «خندوانه»؟

برای من که مادر رامبد جوان هستم، اتفاق خیلی خوب و خوشحال کننده ای است که می بینم با این زحمت و مشقت کار می کند و تمام ایده هایش به نتیجه نشسته است و دعای مردم را پشت سر خود دارد، این موضوع خیلی ذوق زده و خوشحالم می کند.

نوش جان هر کسی که در کارهایش موفق است و همچنین رامبد که در کارش موفق شده، این موفقیت و نتیجه مثبت ، حاصل بی خوابی ها دوندگی های بی وقفه رامبد و عوامل حرفه ای گروه «خندوانه» است که از تمام این عزیزان تشکر می کنم و می گویم نوش جانتان این موفقیت.

جدید ترین مطالب سایت