لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

واکنش آمریکا به دستگیری سازندگان کلیپ مبتذل ایرانی

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در اظهاراتی مداخله جویانه خواستار آزادی سازندگان یک کلیپ مبتذل ایرانی شد...

 

به گزارش تسنیم، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در اظهاراتی مداخله جویانه به دستگیری سازندگان کلیپ مبتذل ایرانی واکنش نشان داد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ چند روز پیش خبر دستگیری دست اندرکاران تهیه این کلیپ مبتذل را اعلام و عنوان کرد یک زن و مرد دستگیر شدگان را با دادن وعده های خوانندگی اغفال کرده بودند. رییس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه متهمان سه پسر و سه دختر بودند اظهار کرد: « آنان ضمن اعتراف به اقدامات مجرمانه خود بیان کردند: ما توسط یک زن (از دستگیر شدگان) و یک مرد اغفال شدیم و آنان با وعده خوانندگی و هنرپیشه شدن ما را مجاب به انجام این کار کردند ضمن اینکه بدون اجازه ما تصاویر را در شبکه های مجازی پخش کردند.»

«جین ساکی» در نشست خبری روزانه درباره دستگیری این چند جوان ایرانی که ویدئویی را از روی آهنگ «هپی» آمریکایی ساخته و در فضای مجازی منتشر کرده اند گفت: «گزارش هایی درمورد آزادی این جوانان دریافت کرده ایم که تایید نشده اند. با این حال ما معتقدیم که آزادی بیان باید برای همه ایرانیان تضمین شود. در صورتی که این جوانان هنوز در بازداشت باشند ما خواستار آزادی آنان هستیم.»

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بخش دیگری از سخنانش از اظهارات منتشر شده از حساب توئیتر منتسب به دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، که گفته بود «ما نباید درباره رفتارهای ناشی از شادی سختگیر باشیم» حمایت کرد. وی سخنان خبرنگاری که در حال نقل این اظهارات بود را قطع کرد: «ما با این موافقیم.»

جدید ترین مطالب سایت