فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

با این پنج ماسک میوه ای صورت خود را زیباتر کنید

این ماسک تقویت کننده است و به ماهیچه ها استحکام می بخشد.

هموطن:

1- ماسک سیب

نصف سیب را رنده کرده و با یک قاشق چای خوری ماست، یک قاشق چای خوری آرد جوی دو سر و 2 قاشق آبلیموی تازه مخلوط کنید و نیم ساعت روی پوستتان بمالید. این ماسک مانند پیلینگ عمل کرده و به پاک سازی پوست کمک می کند. برای نتیجه مطلوب این ماسک را هفته ای یک بار روی پوستتان بمالید.

2- ماسک موز

2 عدد موز را رنده کرده با 2 قاشق عسل و 2 قاشق ماست به مدت نیم ساعت روی پوستتان ماساژ دهید. این ماسک شفاف کننده بوده و در دراز مدت لکه های پوستی را برطرف می کند.

3- ماسک هلو

یک هلو را رنده کرده و با 50 گرم ماست مثل یک کرم روی پوستتان (صورت ) بمالید. 15 دقیقه صبر کنید و سپس آن را بشویید. مالیدن این ماسک به صورت روزانه به پوست صورت موجب می شود تا پوست شما خشک نشود. این ماسک تقویت کننده است و به ماهیچه ها استحکام می بخشد.

4- ماسک خیار

یک عدد خیار را رنده کنید و با نعناع تازه کوبیده شده و یک قاشق چای خوری آبلیموی تازه و یک عدد سفیده تخم مرغ مخلوط کنید و به مدت 20 دقیقه روی پوست صورتتان بمالید. این ماسک به دلیل دارا بودن خیار و نعناع نقش مهمی در کاهش التهابات پوستی دارد. نعناع می تواند از اثرات نامطلوب گرمای روی پوست بکاهد.

5- ماسک آناناس

آب آناناس را گرفته و روی صورتتان بمالید و 10 دقیقه ماساژ دهید. پس از 5 دقیقه صورتتان را بشویید. آب آناناس تقویت  کننده ماهیچه های صورت است. خاصیت آرام  سازی داشته و از خستگی پوست جلوگیری می کند. برای صاف و براق شدن پوست 60 گرم آناناس را آب گرفته و با 60 گرم پودر مغز بادام شیرین مخلوط کنید و به مدت 15 دقیقه روی صورتتان بمالید.

جدید ترین مطالب سایت