فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تارت گوشت - طرز تهیه مینی تارت گوشت و سبزیجات

پیاز را خرد کنید و با مقداری روغن تفت دهید تا نرم شود سپس سیر رنده شده و گوشت چرخ کرده را اضافه کنید ، تفت دهید تا رنگ گوشت تغییر کند سپس ادویه و چاشنی های دلخواه را به گوشت اضافه کنید.

هموطن:

سیب زمینی پخته 2 عدد  .  گوشت چرخ کرده 400 گرم  .  رب گوجه فرنگی 2 قاشق چایخوری

پیاز 2 عدد  .  سیر 2 حبه  .  نخود فرنگی 1/2 لیوان  .  خمیر نان مقدار لازم  .  خامه مقداری

طرز تهیه : پیاز را خرد کنید و با مقداری روغن تفت دهید تا نرم شود سپس سیر رنده شده و گوشت چرخ کرده را اضافه کنید ، تفت دهید تا رنگ گوشت تغییر کند سپس ادویه و چاشنی های دلخواه را به گوشت اضافه کنید.

پس از اینکه گوشت سرخ شد رب گوجه فرنگی و نخود فرنگی را به گوشت اضافه کنید ( میتوانید مقداری ذرت و هویج کنسروی هم اضافه کنید ) ، تفت دهید تا مواد به خوبی ترکیب شوند سپس از روی حرارت بردارید.

داخل قالب ها را با روغن چرب کنید ، خمیر نان را روی سطح کار پهن کنید و به تکه های یک اندازه ببرید و داخل هر قالب تکه ای خمیر قرار دهید و با دست گود کنید سپس مایه گوشت را داخل خمیر بریزید.

سیب زمینی های پخته را خوب له کنید و با مقداری نمک ، فلفل و خامه مخلوط کنید تا نرم شود سپس با قاشق روی مایه گوشتبریزید و پخش کنید ، قالب را داخل فر با دمای 180 درجه سانتیگراد که از قبل روشن کرده اید 15 – 20 دقیقه قرار دهید تا نان ها طلایی شوند سپس سرو کنید.

جدید ترین مطالب سایت