لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شال های رنگین کمانی برای سلیقه ایرانی

وقتی حتی غربی ها هم مبهوت این نقش و نگارهای زیبا می شوند، حیف نیست به لباس های خود این همه کم لطف باشیم؟! بیایید سری به مجموعه طرح های برند ویتی بزنید. 

هموطن:

 کارهای فارسی نویس، چند سالی است در بازار پوشاک- از مانتو تا لباس- مرسوم شده اند اما این بار برای شما نمونه هایی پیدا کردیم که در کنار فارسی نویسی، بویی هم از فرهنگ ایرانی دارد. 

رضا محمودی، بنیانگذار ویتی 15 سال است که در این زمینه فعالیت دارد ولی به گفته ایشان  از دو سال پیش با توجه به نیاز بانوان  ایرانی برند ویتی سعی در خلق طرح های تازه برگرفته از سنت، اصالت و زیبایی هنر ایرانی کرده است. بزرگ بودن این شال ها دست تان را باز می گذارد تا بتوانید آنها را به مدل های مختلف سر کنید. 

تهران قدیم

 

شاید از دور فکر کنید روی این روسری مجموعه ای از نقوش درهم و شبیه نقاشی کوبیسم کار شده، اما درواقع تصویری خطی از تهران قدیم است. اگر مانتوی سفید یا نارنجی برای خود انتخاب کرده اید، برای تکمیل آن به این شال احتیاج دارید. 

شاهنامه خوانی 

جنس لطیف و رنگ سبز- آبی شال آن را تبدیل به نمونه ای مناسب کرده است. طرح روی شال هم برگرفته از شاهنامه است که بازی چوگان را نمایش می دهد. این شال را با مانتویی که حاشیه دوزی سنتی مثل ترمه دارد، همراه کنید.

زیر باران 

 

ترکیب رنگ های شاد در این شال می تواند در کنار هر مانتوی ساده ای، یک ست خاص برای شما فراهم کند. تصویر روی این شال، یک روز بارانی را نشان می دهد. تنوع رنگی این شال دست شما را باز می گذارد تا با مانتوهایی به رنگ های سفید، زرشکی، زرد، آبی و. . . آن را ست کنید. 

مشکی نباید ساده باشد 

 

همه خانم ها شال مشکی را ساده سر می کنند اما رنگ هایی مثل طلایی روی مشکی خودشان را خیلی خوب نشان می دهند. حاشیه های این شال با پارچه مخمل است تا به راحتی نقوش طلایی روی مخمل سوزن دوزی شود.

زنده باد ایران 

 

تلفیق خوشنویسی و نقوش قاجاریه در کارهای مدرن زیاد دیده می شود؛ مثلا در یک خانه مدرن می توانید تابلویی با چنین نقشی ببینید. این روسری را کنار یک مانتوی کتی ساده بپوشید و ببینید تلفیق طراحی سنتی و مدرن چه ست زیبایی خلق می کند. 

یادگارهای ایرانی روی شال

اگر شما از کسانی هستید که در ست های شال تان سراغ رنگ های تند و شاد نمی روند، این شال با رنگ های ملایمش مناسب شماست. این شال به دلیل استفاده از الیاف طبیعی در 4 فصل قابل استفاده است. 

عروسی هندوستان

برای کسانی که از طیف قهوه ای مانتو دارند، این شال را پیشنهاد می کنیم. نقوش قهوه ای با زمینه کرم رنگ که در این شال کار شده، روایتگر مراسمی سنتی در هندوستان است که طراح با اضافه کردن نقوش هخامنشی، زیبایی آن را دوچندان کرده است. 

جدید ترین مطالب سایت