فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قتل همسر و فرزند به دلیل سوءظن

 مرد جوان وقتی به رابطه همسرش با مردی غریبه شک کرد، دختر و همسرش را به قتل رساند.

هموطن:

مطابق کیفرخواست صادرشده، مأموران پلیس، ٢٣ تیر  سال ٨٨ در جریان انفجار خانه ای قرار گرفتند. بعد از اینکه مأموران آتش نشانی به خانه رفتند و منطقه را امن کردند، متوجه شدند جسد یک زن جوان و یک دختربچه چهارساله در آن خانه است در تحقیقات بعدی شوهر زن جوان به پلیس گفت همسر و فرزندش بر اثر یک حادثه جان شان را از دست داده اند و احتمالا مشکلی که در شیلنگ گاز وجود داشته باعث این انفجار شده  است؛ اما گزارش آتش نشانی نشان می داد مرگ مادر و دختر قتل عمد است.

در این گزارش آمده  بود بنزین عامل اصلی آتش گرفتن مادر و دختر بوده  است. با اعلام این نظریه یک بار دیگر مرد جوان بازجویی شد. او گفت: به زنم شک داشتم به همین دلیل با هم درگیر شدیم و من با شیلنگ او را زدم و بعد بنزین روی او ریختم. احتمالا چون آبگرمکن روشن بوده خانه منفجر شده است و همسر و دخترم جان باختند. با شکایت اولیای  دم و صدور کیفرخواست علیه متهم، ازآنجاکه یکی از مقتولان فرزند متهم بود و نمی شد برای متهم به دلیل این قتل درخواست قصاص کرد، اولیای  دم زن جوان درخواست قصاص را علیه این مرد مطرح کردند؛ اما در نهایت اعلام گذشت کردند و این بار پرونده برای محاکمه متهم به لحاظ جنبه عمومی جرم در اختیار دادگاه قرار گرفت. متهم بعد از اینکه کیفرخواست علیه او خوانده  شد، در جایگاه حاضر شد و گفت: من زن و بچه ام را به عمد نکشتم. آنها را خیلی هم دوست داشتم. مدتی بود که به رابطه زنم با مردی غریبه شک کرده  بودم و نشانی هایی که این رابطه را تأیید می کرد، پیدا کرده  بودم. روز حادثه با زنم درگیر شدم. به او گفتم کاری می کنم پشیمان شود. بعد از اینکه او را کتک زدم، بنزین رویش ریختم و گفتم می کشمت؛ اما واقعا نمی خواستم این کار را بکنم. بعد از خانه بیرون آمدم احتمالا ازآنجا که آبگرمکن روشن بود و من هم بنزین پاشیده  بودم، خانه آتش  گرفته است و بعد هم منفجر شده است.

متهم گفت: از کاری که کرده ام خیلی پشیمان هستم. من اصلا نمی خواستم به آنها آسیبی وارد کنم و فقط برای اینکه زنم را بترسانم این کار را کردم. آن بچه مال خودم بود و من خیلی دوستش داشتم و حالا هم برای کاری که کردم درخواست بخشش دارم. اولیای  دم همسرم من را بخشیده اند، آنها دیه گرفتند چون می دانستند من واقعا قصد کشتن زن و بچه ام را نداشته ام. با توجه به اینکه شش سال است در زندان ام، درخواست دارم من را ببخشید و دوباره زندانی ام نکنید. این مدت به من خیلی سخت گذشته  است و فشار زیادی را تحمل کرده ام. بعد از متهم، وکیل مدافع او در جایگاه حاضر شد و دفاعیات خود را مطرح کرد. با پایان جلسه رسیدگی، هیأت قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

جدید ترین مطالب سایت