فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

در این زمان ها هورمون مردانه در بدن زنان بیشتر ترشح می شود!

براساس تحقیقات جدید صورت گرفته, زمانی که زن ها نقش قدرتمندی داشته باشند, هورمون های مردانه یا تستوسترون در بدن آنها خیلی بیشتر ترشح می شود.

هموطن:براساس تحقیقات جدید صورت گرفته, زمانی که زن ها نقش قدرتمندی داشته باشند, هورمون های مردانه یا تستوسترون در بدن آنها خیلی بیشتر ترشح می شود.

ترشح هورمون مردانه در بدن زنان

وقتی افراد در پست های مدیریتی قرار می گیرند درآمدشان بیشتر می شود اما تحقیقی جدید نشان داده که در چنین وضعیتی زنها علاوه بر درآمدشان میزان هورمون تستوسترون  بدن شان مشهور به هورمون مردانه هم افزایش پیدا می کند!

در بیشتر موارد تفاوت در میزان هورمون ها در مردان و زنان به تفاوت های مادرزادی هر كسی مرتبط دانسته می شود اما محققان به تازگی كشف كرده اند كه زنان در زمانی كه نقشی قدرتمند ایفا می كنند میزان هورمون تستوسترون در بدن شان افزایش پیدا می كند.

تِستوستِرون (Testosterone) از هورمون های استروئیدی مهم موجود در بدن انسان از زن و مرد است که اثرات آندروژنیک (جنسیتی) و آنابولیک (سازنده، رشددهنده) دارد.

محققان در دانشگاه ویسكانسین-مدیسون در یك تحقیق از گروهی از دواطلبان خواسته اند كه نقشی نیاز به اعمال قدرت مثلا برای اخراج یك كارمند ایفاء كنند.

از داوطلبان خواسته شد كه در نقش خود نشان دهند اعتماد به نفس كافی دارند و در تصمیم شان قاطع هستند. آزمایش ها پس از این ایفای نقش نشان داده كه در هورمون های مردها تغییری ایجاد نشده اما میزان هورمون تستوسترون در زنها افزایش چشمگیری داشته است.

به طور متوسط بدن هر مرد ۲۰ برابر بیشتر از بدن هر زن تستوسترون تولید می کند هرچند به دلیل متابولیسم بیشتر سطح پلاسمایی این هورمون در مردان هفت برابر زنان است.

 

 

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت