لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بهترین میوه های پاییزی برای پوست

اکنون که از تابستان خاطراتی مانند گرما و رطوبت به جا مانده، احتمالا شما متوجه روشن تر شدن پوستتان از ابتدای فصل جدید در این آب وهوا شده باشید

هموطن:

اکنون که از تابستان خاطراتی مانند گرما و رطوبت به جا مانده، احتمالا شما متوجه روشن تر شدن پوستتان از ابتدای فصل جدید در این آب وهوا شده باشید. بله، پاییز بهترین فصل برای پوست است. نه تنها به دلیل تلطیف شدن هوا بلکه به خاطر محصولات فوق العاده فصلی است که شما می توانید برای حفظ زیبایی پوست به رژیم غذایی خود اضافه کنید. نمی دانید در بازار در این آخر هفته چه چیزی را انتخاب کنید ؟

کدو تنبل

رتینول خاصیت ضد پیری دارد و یک محصول جانبی از ویتامین A است که کدو تنبل شامل مقدار زیادی از آن است. اگر شما از طرفداران دریافت مزایای ترمیمی و لایه برداری هستید. کدو تنبل با کمی روغن زیتون، نمک دریا و دارچین، ماسک بسیار ساده ای برای صورت خواهد بود.

انار

انار که یکی از میوه های دانه دار محسوب می شود، سرشار از آنتی اکسیدانی به نام پلی فنل است که برای تنظیم جریان خون مفید است. می توانید آن را به صورت خوردن دانه به همان صورت، نوشیدن آب انار طبیعی بدون شکر یا ریختن کمی از آن در ماست یا غلات استفاده کنید. همچنین مواد تشکیل دهنده انار یک مرطوب کننده خوب نیز محسوب می شود.

سیب زمینی شیرین

سیب زمینی شیرین نیز مانند کدو تنبل حاوی مقدار زیادی رتینول می باشد علاوه بر آن مقدار زیادی آنتوسیانین دارد که نوعی آنتی آکنه با خواص ضد التهابی است. همچنین کمک می کند تا پوست به طور طبیعی با لکه های تیره مبارزه کند.

جدید ترین مطالب سایت