لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اخاذی پیرمردی از دختر ثروتمند

يک پيرمرد تبعه عربستان پس از خواستگاري از يک دختر ثروتمند بحريني، مبلغ 3 ميليون ريال سعودي از وي اخاذي کرده و متواري شده است.

هموطن: يک پيرمرد تبعه عربستان پس از خواستگاري از يک دختر ثروتمند بحريني، مبلغ 3 ميليون ريال سعودي از وي اخاذي کرده و متواري شده است.

اخاذی پیرمردی از دختر ثروتمند 

اين تبعه عربستان که تاجري سالخورده و رئيس يک قبيله است، مدتي کوتاه پس از مراسم خواستگاري از يک دختر ثروتمند، در تماسي تلفني با خانواده دختر مدعي شد که شرکتش دچار مشکل مالي شده و به همين علت قادر به برگزاري مراسم ازدواجدر زمان تعيين شده نيست؛ و اين امر باعث شد که دختر در چند نوبت مبلغ سه ميليون ريال (2.4 ميليارد تومان) به حساب وي واريز کند.

پايگاه اينترنتي "صدي" در اين خصوص نوشت: ديري نپاييد که اين شهروند عربستاني به اتهام چند مورد کلاهبرداري و با توجه به وجود شاکي هاي متعدد زن و مرد، بحرين را به مقصد مصر ترک  کرد.

اين منبع خبري افرود: وقتي خانواده دختر تلاش کردند با خانواده پيرمرد کلاهبردار تماس بگيرند، به اين نتيجه رسيدند که وي پيشتر در عمان و اردن نيز کلاهبرداري کرده و در بحرين نيز تحت پوشش "تجارت"، به کلاهبرداري مشغول بوده است.

از سوي ديگر نزديکان اين شهروند عربستاني گفتند، وي با يک مدل معروف مصري ازدواج کرده و اينک در آپارتمان اين زن در قاهره زندگي مي کند. 

منبع خبر: مجله اینترنتی نیک صالحی

جدید ترین مطالب سایت