فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سگ های شبیه به خرس پاندا

 تا حالا سگ های شبیه به خرس پاندا دیده بودید تا دهه پیش در ذهن یک چینی در صورت مشاهده ی یک سگ در خیابان تنها یک موضوع خطور می کرد: به به! چه نهار خوشمزه ای. عجب غذایی بخورم من.ولی امروزه به نظر می رسد د

هموطن: تا حالا سگ های شبیه به خرس پاندا دیده بودید تا دهه پیش در ذهن یک چینی در صورت مشاهده ی یک سگ در خیابان تنها یک موضوع خطور می کرد: به به! چه نهار خوشمزه ای. عجب غذایی بخورم من.ولی امروزه به نظر می رسد در جمهوری خلق چین، در زمینه ی خرید و فروش حیوانات خانگی انقلابی رخ داده است. اکنون سگ های شبیه به پاندا، یکی از محبوب ترین حیوانات خانگی چینی ها شده اند.

 سگ های شبیه به خرس پاندا

به نقل از “Metro ” می نویسد که ایده ی رنگ سگ به پاندا برای اولین بار به ذهن آقای “سین چن” یکی بازرگانان شهر چندو خطور کرد. برای این که بتوان حیوانات را متحول نمود و به شکل کالایی ارزشمند درآورد، تنها به کمی رنگ سیاه و سفید نیاز است.آقای “سین چن” در رابطه با این تحول می گوید:درست تا 10 سال پیش چینی ها به سگ، تنها به عنوان یک غذای خوشمزه نگاه می کردند.

 سگ های شبیه به خرس پاندا

ولی مشاهده می کنیم که کشور ما به جهان غرب نزدیکتر شده و ما نیز خواستار دوستی و همزیستی با این حیوانات هستیم.در حقیقت سگ هایی که شبیه به پاندا رنگ و آرایش می شوند، سگ های نژاد “چااو-چااو” هستند. آقای چن می گوید که برای تبدیل این حیوان به پاندا، تنها به 2 ساعت زمان نیاز است.

 سگ های شبیه به خرس پاندا

وی در ادامه افزود:سگ های به اصطلاح پاندایی تا 6 هفته به شکل پاندا باقی می ماند و پس از گذشت این زمان، رنگ آرام آرام اثر خود را از دست می دهد. بدین ترتیب صاحب این حیوان می تواند آن را بار دیگر به پیش ما بیاورد تا ما دوباره آن را پاندا کنیم.همچنین لازم است بدانید که سگ های شما به هیچ عنوان از این رنگ آمیزی صدمه ی شمیایی نخواهد دید و در کل، هیچ گونه خطری آنها را تهدید نخواهد کرد.

جدید ترین مطالب سایت