لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

همه خروجی ها و ورودی های استقلال را بشناسید

با مشخص شدن اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال و برگزاری چندین جلسه در مورد بودجه این تیم برای فصل نقل و انتقالات مسئولان این باشگاه مذاکرات با بازیکنان مد نظر امیر قلعه نویی را آغاز کرده اند...

هموطن: با مشخص شدن اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال و برگزاری چندین جلسه در مورد بودجه این تیم برای فصل نقل و انتقالات مسئولان این باشگاه مذاکرات با بازیکنان مد نظر امیر قلعه نویی را آغاز کرده اند.

استقلالی ها که فصل گذشته تیمی تقریبا پا به سن گذاشته را روانه مسابقات کرده اند با نظر قلعه نویی قصد دارند میانگین سنی را پایین بیاورند اما قوانین نقل و انتقالات این اجازه را به مسئولان این باشگاه و قلعه نویی نمی دهد.

سرمربی تیم استقلال که امسال خروجی های زیادی را برای تیمش در نظر گرفته به خوبی می داند که تنها می تواند 6 بازیکن لیگ برتری جذب کند و اگر همه بازیکنانی که با تاکتیک های تیمش اش نمی خورند را در فهرست مازاد قرار دهد دچار مشکل خواهد شد.

قلعه نویی مثل سالهای گذشته فهرست بازیکنان مورد نیاز خود را به باشگاه ارائه کرده «هر چند گفته می شود او در جلسه هیات مدیره این کار را انجام می دهد» و در این فهرست بیش از 10 بازیکن حضور دارد که البته روی 6 نفر از آنها اولویت بندی شده است.

بختیار رحمانی اولین بازیکنی است که مد نظر سرمربی استقلال است. مسئولان تیم پرطرفدار پایتخت با مدیر برنامه های این بازیکن ملاقات کرده و مذاکراتی انجام داده اند اما هنوز همه چیز مشخص نیست.

اسماعیل شریفات نیز دیگر بازیکن مد نظر قلعه نویی است که تا روز گذشته موفق نشدند با این بازیکن صحبت کنند اما ظاهرا شریفات در ساعات پایانی شب گذشته گفت گویی کوتاه را با مسئولان این باشگاه انجام داده است. از سوی دیگر قلعه نویی خواستار جذب آرش افشین شده و از مسئولان این استقلال خواسته تا شرایط این بازیکن را بررسی کنند.

از علی حمودی به عنوان جدی ترین گزینه بازگشت به استقلال هم یاد می شود. این بازیکن با حضور ووریا غفوری  در سپاهان به استقلال نزدیک شده و در صورت توافق با باشگاه سپاهان راهی استقلال خواهد شد.

دیگر بازیکن سپاهان که مد نظر استقلال است هادی عقیلی است که مثل سالیان گذشته صحبت هایی سربسته با استقلالی ها انجام داده ولی از مسئولان این باشگاه فرصت خواسته تا به زودی پاسخ خود را ارائه کند.

استقلالی ها البته به دنبال دروازه بان هم هستند و قلعه نویی از مسئولان این باشگاه خواسته تا شرایط تمدید قرارداد سید حسین حسینی را فراهم کنند ولی اگر او راهی یک تیم نظامی شد مقدمات حضور یک گلر زیر 23 سال را فراهم کنند. البته استقلالی ها مذاکراتی با محسن فروزان و وحید طالب لو انجام داده اند که ظاهرا شرایط دروازه بان فصل گذشته گسترش فولاد با استقلالی ها در یک راستا نبود.

همچنین اسامی دیگری هم در این چند روز عنوان شده که استقلالی ها با آنها مذاکراتی را انجام داده اند که البته رسمی نیست و در هیاهوی بازار نقل و انتقالات عنوان می شود. به طور مثال محمد نوری بازیکنی است که گفته می شود جانشین جباری در خط هافبک استقلال است اما هیچ منبع موثقی این موضوع را تائید نمی کند حتی خود این بازیکن. سید محسن حسینی هم که قرار بود به عنوان یار کمکی در سال گذشته به استقلال بیاید در صورت عدم حضور هادی عقیلی جزو گزینه های این باشگاه محسوب می شود.

مسئولان باشگاه استقلال البته به دنبال چند بازیکن خارجی هم هستند و قرار است در این راستا نیز اقداماتی را انجام دهند.

به گزارش فارس،همچنین سرمربی تیم استقلال از مسئولان این باشگاه خواسته با بازیکنان ملی پوش استقلال و چند نفر دیگر که با آنها تماس گرفته شده برای تمدید قرارداد اقدام شود، از سوی دیگر وی از مسئولان این باشگاه خواسته از جمله «فهرست مازاد» برای بازیکنانی که مد نظرش نیست استفاده نشود تا حرمت تمامی بازیکنان این تیم حفظ شود.

وی در خط حمله تیمش به آرش برهانی و محمد قاضی اعلام نیاز کرده که برهانی آمادگی خود را برای تمدید قرارداد به مسئولان این باشگاه اعلام کرد ولی در توافق با مسئولان این باشگاه اعلام کرد بعد از بازگشت از سفر قرارداد خود را رسمی خواهد کرد.

همچنین قاضی و عمران زاده اعلام کرده اند تا در صورت دریافت مطالبات فصل گذشته خود قرارداد خود را تمدید خواهند کرد.

ظاهرا سرمربی تیم استقلال تغییرات گسترده ای را در کادر فنی خود اعمال خواهد کرد و وی به مسئولان باشگاه اعلام کرده در تیم فنی خود برای فصل آینده نفرات جدید اضافه  خواهند شد. به نظر می رسد جدایی ستار همدانی، حمید بابازاده و ایمان عالمی از استقلال قطعی باشد و قلعه نویی یک مربی تمرین دهنده خارجی و یک دستار ایرانی را به کادر فنی اش اضافه کند.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت