فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

5 خبر از نقل و انتقالات استقلال

 اعضای جدید هیات مدیره استقلال طی روزهای گذشته بارها به این موضوع اشاره داشته اند که این تیم با وجود اینکه فرصت را برای انتخاب مدیرعامل از دست داد، اما هنوز از نقل و انتقالات عقب نیست و می تواند خیلی زود نسبت به جذب بازیکن لازم اقدام کند. این در حالی است که...

هموطن: اعضای جدید هیات مدیره استقلال طی روزهای گذشته بارها به این موضوع اشاره داشته اند که این تیم با وجود اینکه فرصت را برای انتخاب مدیرعامل از دست داد، اما هنوز از نقل و انتقالات عقب نیست و می تواند خیلی زود نسبت به جذب بازیکن لازم اقدام کند. این در حالی است که بهرام افشارزاده بارها در مصاحبه های خود به این موضوع اشاره داشت که قلعه نوعی شخصا با برخی بازیکن ها وارد مذاکره شده است اما به نظر می رسد مخالفت هیات مدیره با مذاکرات مستقیم قلعه نوعی سبب شد تا در نهایت افشارزاده تصمیم بگیرد مسئولیت مذاکره با بازیکنان را به نظری جویباری قائم مقام فصل پیش آبی پوشان بسپارد.

1- تشکیل فوری کمیته فنی

در مورد فهرست بازیکنان جدید استقلال باید گفت که امیر قلعه نوعی فردا طی جلسه ای با افشارزاده فهرست نفرات موردنظر خود را در اختیار مدیرعامل قرار خواهد داد. برخلاف نظر افشارزاده مبنی بر مذاکره قلعه نوعی با بازیکنان، سرمربی آبی پوشان از مدیرعامل خواست تا این موضوع را به فرد دیگری واگذار کند. از سوی دیگر طبق مصوبه هیات مدیره، مدیرعامل آبی پوشان وظیفه دارد تا خیلی زود برای استقلال کمیته فنی انتخاب کند و تمام نفرات جدید قبل از عقد قرارداد رسمی از کانال کمیته فنی عبور کنند تا حرف و حدیثی ایجاد نشود.

2- برهانی خیالش راحت شد

اولین بازیکنی که برای تمدید قرارداد با او مذاکره شد آرش برهانی بود. مهاجم استقلال که تصور می کرد قلعه نوعی اعتقادی به شیوه بازی اش نداشته باشد، منتظر بود تا برای تمدید قرارداد ابتدا با سرمربی حرف بزند. چهارشنبه شب نظری جویباری به نمایندگی از قلعه نوعی با برهانی تماس گرفت و به او گفت که در فهرست سرمربی آبی پوشان قرار دارد و آرش هم گفت که قطعا قراردادش را تمدید می کند. برهانی وقتی متوجه شد که در فهرست قلعه نوعی قرارداد خیالش از حل مشکلات راحت شد و روز پنجشنبه تصمیم گرفت پس از مدتها که بخاطر بلاتکلیفی استرس داشت، با خیال آسوده راهی مسافرت شود.

3- قاضی توجیه شد

محمد قاضی دومین بازیکنی بود که با او تماس گرفته شد. قاضی از فصل پیش از قلعه نوعی دلخوری داشت و برای باشگاه پیغام داده بود که تا وقتی این مشکل برطرف نشود، تمدید نخواهد کرد. دیروز نماینده ای از سوی سرمربی آبی پوشان با قاضی تماس گرفت و توضیحاتی ارائه کرد که باعث شد این مهاجم توجیه شود و بفهمد که بی جهت از دست سرمربی ناراحت بوده و به همین دلیل او نیز اعلام کرد که برای تمدید قرارداد مشکلی ندارد.

4- ادینهو در راه است

در حالی که گفته می شود قلعه نوعی فردا فهرست نفرات موردنظر خود را به مسئولان باشگاه می دهد، اما گفته می شود که توافقات لازم با ادینهو برای حضور در جمع آبی پوشان انجام شده است. این بازیکن در حال حاضر در امارات در حال استراحت است، ولی مذاکراتی با مدیر برنامه های او انجام شده و گفته می شود با توجه به توافقات حاصله ادینهو را باید اولین بازیکن جذب شده استقلال برای فصل بعد دانست.

5- 7 بازیکن از سال گذشته می مانند

15 بازیکن استقلال برای فصل بعد قرارداد ندارند و بازیکن آزاد محسوب می شوند ولی گفته می شود از میان این نفرات فقط 7 بازیکن در فهرست جدید قلعه نوعی قرار دارند که با آنها برای تمدید قرارداد صحبت خواهد شد. در این خصوص نام پژمان نوری هم سرزبان افتاده که شنیدم تا این لحظه قلعه نوعی برنامه ای برای حفظ این بازیکن ندارد.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت