لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ایران چند تبعه پاکستانی را در مرز تحویل داد

نیروهای مرزبان ایران در پایانه «میرجاوه» 9 تبعه پاکستانی را که به جرم ورود و اقامت غیرقانونی بازداشت شده بودند، به مسوولان مرزی ایالت بلوچستان پاکستان تحویل دادند...

روزنامه پاکستانی «جنگ» روز جمعه نوشت: نیروهای مرزبان ایران در پایانه «میرجاوه» 9 تبعه پاکستانی را که به جرم ورود و اقامت غیرقانونی بازداشت شده بودند، به مسوولان مرزی ایالت بلوچستان پاکستان تحویل دادند.

به گزارش ایرنا، این روزنامه اردو زبان به نقل از مقام های مرزی پاکستان نوشت: نیروهای مرزی ایران پس از انجام تحقیقات و بازرسی از اتباع بازداشت شده، آنان را به مسوولان مرزی آژانس تحقیقات فدرال پاکستان (FIA) در منطقه ˈتفتانˈ (پایانه میرجاوه) تحویل دادند.

اتباع پاکستانی برای یافتن کار و یا سفر به کشورهای اروپایی و حوزه خلیج فارس با ورود غیرقانونی به ایران سعی در رسیدن به دروازه های دیگر کشورها را دارند.

پیشتر نیز روزنامه اردو زبان «اکسپرس» پاکستان نیز گزارش داده بود که نیروهای مرزبانی ایران در پایانه میرجاوه 14 تبعه پاکستانی را که به جرم ورود غیر قانونی به کشورمان بازداشت شده بودند، به مسوولان مرزی پاکستان تحویل دادند.

گروه های قاچاق انسان در این منطقه اقدامات خطرناکی را در انتقال مهاجرین غیرقانونی به آن سوی مرزها بکار می گیرند و گاه با حبس چندین نفر در اتومبیل های عبوری و یا در قسمت بار کامیون ها، باعث ایجاد خطرات جدی برای مسافران می شوند.

در گزارش رسانه های خبری پاکستان؛ خبر قربانی شدن این مهاجرین غیرقانونی بسیار منتشر می شود.

 منبع خبر: مجله اینترنتی بیتوته

جدید ترین مطالب سایت