لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

صاعقه جان جوان 25 ساله را گرفت

مصدوم با عملیات احیاء (CPR) به بیمارستان شهید بهشتی منتقل شد وپدرش که شرایط بهتری داشت به بیمارستان نکوئی انتقال داده شد...

هموطن: معاون مرکز فوریت های پزشکی استان قم از فوت جوان قمی بر اثر برخورد صاعقه خبر داد.مهدی فراهانی در گفتگویی گفت: تماسی مبنی بر برخورد صاعقه با دو نفر چوپان که یک پدر حدودا ۵۵ ساله و پسر حدودا ۲۵ ساله و در حال چرای دام داخل بیابان در حاشیه کمربندی امام علی(ع) بودند با اورژانس 115 گرفته شد.

معاون مرکز فوریت های پزشکی استان قم ادامه داد: به دنبال این تماس سریعا 2 دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ از نزدیکترین پایگاه به محل حادثه اعزام شد که با حضور پرسنل فوریت های پزشکی در محل مشخص شد بر اثر وقوع این حادثه یکی از مصدومان که جوان ۲۵ ساله بود به شدت دچار آسیب حیاتی شده است.

فراهانی گفت: فرد مذکور با عملیات احیاء (CPR) به بیمارستان شهید بهشتی منتقل شد و مصدوم دیگر که شرایط بهتری داشت به بیمارستان نکوئی انتقال داده شد.

وی بیان کرد: متأسفانه اخبار رسیده از بیمارستان شهید بهشتی حکایت از آن دارد که علیرغم تمام تلاش های کارشناسان فوریت های پزشکی و کادر درمان بیمارستان شهید بهشتی فرد مذکور در بیمارستان فوت کرده است.

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت