فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فلش درایو برای آیفون

اگرچه آیفون و آیپد و دیگر محصولات اپل پر از ویژگی ها و فناوری های جدید هستند اما همچنان یک چیز کم دارند و آن هم یک پورت یو اس بی ساده و کاربردی است. این بدین معنی است که نمی توانند فایل های موردنظر را به راحتی میان گوشی و کامپیوترها انتقال داد...

گروه فناوری اطلاعات؛ بازارخبر - اگرچه آیفون و آیپد و دیگر محصولات اپل پر از ویژگی ها و فناوری های جدید هستند اما همچنان یک چیز کم دارند و آن هم یک پورت یو اس بی ساده و کاربردی است. این بدین معنی است که نمی توانند فایل های موردنظر را به راحتی میان گوشی و کامپیوترها انتقال داد. البته با این حال انتقال فایل غیرممکن نیست. ایمیل و کابل استاندارد این امکان را فراهم می کند.

فلش درایو برای آیفون

اما در این میان یک گجت کوچک کار را راحت کرده است.

این ابزار با نام iStick  می تواند رابط یو اس بی گوشی آیفون و در دیگر وسایل الکترونیکی بوده و خود نیز فضای ذخیره سازی داشته باشد. این بدین معنی است که برای مثال می توانید یک فیلم را از طریق یو اس بی این گجت در فضای آن خیره کنید و بااتصال آن به گوشی آن را تماشا کنید. 

این فلش درایو جالب توسط شرکت هایپر طراحی و تولید شده است. کمترین میزان ذخیره سازی آن 8 گیگابایت به قیمت 65 دلار و بیشترین فضای ذخیره سازی آن 128 گیگابایت به قیمت 200 دلار خواهد بود. 

البته ذکر این کته ضروری است که iStick برای آیفون های 5/5c/5s که دارای پورت لایتنینگ هستند طراحی شده و برای مدل های قدیمی تر محصولات اپل باید به سراغ دیگر گجت ها که از پورت 30 پینه اپل پشتیبانی می کنند رفت.

منبع خبر: بازارخبر

جدید ترین مطالب سایت