لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جزئیات و زمان ثبت‌نام مدارس شهر تهران

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران به اعلام جزئیات ثبت نام دانش آموزان در مدارس شهر تهران پرداخت...

هموطن: مسعود ثقفی در گفت وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: پیش ثبت نام پایه اول ابتدایی از اول تا 31 خردادماه انجام می شود و اولیای دانش آموزان می توانند از 17 خرداد به مدارس مراجعه و نامه مربوط به مراجعه پایگاه های سنجش سلامت را دریافت کنند.

وی افزود: ثبت  نام برای سایر پایه های ابتدایی از 17 خرداد تا 18 تیر انجام خواهد شد و ضرورتی به حضور اولیا وجود ندارد، مگر آنکه تصمیم به تغییر محل تحصیل فرزندشان داشته باشند.

ثبت نام دانش آموزان در دوره اول و دوم متوسطه، فنی و حرفه ای و هنرستان ها

مشاور مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران درباره نحوه ثبت نام دانش آموزان در دوره اول و دوم متوسطه گفت: زمان ثبت نام این دانش آموزان از اول تا پایان تیرماه است. پیش ثبت نام هنرستانهای فنی و حرفه ای و کار و دانش نیز از 24 اردیبهشت ماه شروع شده است و کماکان ادامه دارد.

ثقفی درباره هزینه ثبت نام در مدارس عادی و دولتی گفت: به جز حق بیمه و پول کتاب های درسی دریافت هرگونه هزینه ای از اولیا ممنوع است. هزینه بیمه به صورت علی الحساب 4 هزار تومان و هزینه کتب درسی پایه ابتدایی بین 15 تا 20 هزار تومان خواهد بود. همچنین هزینه کتب درسی هنرستان 40 هزار تومان است و دانش آموزان متوسطه باید کتب درسی را خودشان تهیه کنند.

ثبت نام در مدارس سمپاد، نمونه دولتی،  شاهد و هیئت امنایی

سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه مدارس خاص همانند سمپاد، نمونه دولتی،  شاهد و هیئت امنایی مطابق دستورالعمل می توانند هنگام ثبت نام هزینه فوق برنامه دریافت کنند گفت: در مدارس هیات امنایی ثبت نام صرفا براساس محدوده مدرسه انجام می شود.

وی افزود: هرگونه برگزاری آزمون و قراردادن شرط معدل برای ثبت نام در مدارس هیئت امنایی ممنوع است. همچنین تمام خدمات آموزشی و پرورشی فوق برنامه این مدارس باید خارج از برنامه رسمی مدرسه باشد و شرکت دانش آموزان کاملا اختیاری خواهد بود.

ثبت نام فرزندان کارکنان دولت

ثقفی در پایان تاکید کرد: ثبت نام فرزندان کارکنان دولت (مادران شاغل رسمی و پیمانی) در مدارس دولتی نزدیک محل کار بلامانع است.

منبع خبر: ایسنا

جدید ترین مطالب سایت