لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رهایی از خانه های تکراری

بر خلاف تصور برخی، برای تغییر دكوراسیون منزل نیاز به هزینه های سنگین و گزاف نیست. راه های زیادی وجود دارد كه با انجام آن ها می توان خانه ای زیبا و دلنشین ساخت؛ حتی با استفاده از وسائل ظاهراً بیهوده و دور ریختنی.    

رهایی از خانه های تکراری

هموطن: - برای زیبا و صمیمی جلوه نمودن اتاق نشیمن، مبلمان را در فاصله های نزدیك به هم قرار دهید.

- از پارچه های رنگی ندوخته و بلند به جای پرده اتاق یا رومبلی استفاده نمایید.

- برای روشنایی اتاق به جای نصب لوسترهای بزرگ از تعدادی لامپ هالوژن و شمع استفاده كنید. تعدادی شمع در اشكال مختلف جمع آوری كنید و در كنار پنجره و روی میز و یا آشپزخانه قرار دهید.

- از پارچه های ساده و بی استفاده با كمك روبان و پارچه های رنگی می توانید زیبا ترین پرده آشپزخانه یا رومیزی را تهیه كنید.

- اگر قصد تعویض مبلمان اتاق نشیمن را دارید از خرید مبلمان بزرگ و تیره خودداری كنید. مطمئنا گذاشتن یك مبل راحتی یا كاناپه با طرحی متفاوت در گوشه اتاق زیبا و شكیل تر از قراردادن چندین دست صندلی و مبل است.

- اشیای قدیمی را دور نریزید. با انداختن یك رومیزی رنگی روی چهارپایه های چوبی قدیمی می توانید بهترین میز عسلی (میز كنار مبل) را داشته باشید.

- عكس هایتان را در آلبوم تلمبار نكنید. برخی از آن ها را قاب كنید و روی میز یا بوفه قرار دهید این گونه هم خاطرات دلنشین یادآوری می شود و هم اتاق جلوه ای زیبا پیدا می كند.

تمامی مجسمه و اسباب زینتی را نباید از مغازه های لوكس فروشی تهیه كرد. گاهی مجسمه های كاغذی و كاردستی های كودكان زیبا تر از مجسمه های خراطی شده است

- اگر جای اضافه برای گذاشتن كتابخانه دیواری ندارید یك گوشه اتاق را از كف تا سقف قفسه بزنید كه  جایی باشد برای كتاب، CD، آباژور، گلدان و حتی اثاثیه غیرضروری.

- الزاما تمامی مجسمه و اسباب زینتی را نباید از مغازه های لوكس فروشی تهیه كرد. گاهی مجسمه های كاغذی و كاردستی های كودكان زیبا تر از مجسمه های خراطی شده است.

جدید ترین مطالب سایت