لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

این مهاجم استقلال را رفتنی بدانید

سیاوش اکبرپور از استقلال رفتنی است. همانطور که طی روزهای گذشته به این موضوع پرداختیم که سرمربی آبی پوشان برخی بازیکنان فصل گذشته را به علت داشتن حاشیه از فهرست خود کنار می گذارد، حالا سیاوش اکبرپور یکی از نفراتd است که قلعه نوعی برای فصل بعد روی او حسابی باز نکرده است...

هموطن: سیاوش اکبرپور از استقلال رفتنی است. همانطور که طی روزهای گذشته به این موضوع پرداختیم که سرمربی آبی پوشان برخی بازیکنان فصل گذشته را به علت داشتن حاشیه از فهرست خود کنار می گذارد، حالا سیاوش اکبرپور یکی از نفراتd است که قلعه نوعی برای فصل بعد روی او حسابی باز نکرده است.

سیاوش اکبرپور فصل پیش یک بار بخاطر اخراج بی دلیل غضب قلعه نوعی را تجربه کرد و یک بار هم به علت حواشی که در بیمارستان بوجود آورد، مورد سرزنش سرمربی قرار گرفت. این مهاجم در روزهای پایانی فصل مصاحبه جنجالی انجام داد تا حسابی از چشم قلعه نوعی بیفتد و کار به جایی برسد که حالا گفته می شود، سرمربی آبی پوشان نام او را در فهرست فروش قرار داده است. این اتفاق در حالی رخ می دهد که اکبرپور طی سالهای گذشته یکی از مهاجمان مورد علاقه قلعه نوعی بود، به شکلی که وقتی سرمربی آبی پوشان راهی تراکتورسازی شد، او را به جمع شاگردان خود آورد و وقتی هم به استقلال برگشت، سیاوش اولین خرید او بود. به این شکل مهاجم محبوب روزهای گذشته حالا به مهاجم مغضوب سرمربی تبدیل شده است. در این خصوص باید گفت که اکبرپور در روزهای پایانی فصل پیش برای استقلال بازی نمی کرد و گفته می شد، مصدوم است ولی پس از پایان فصل مشخص شد که آسیب دیدگی او چندان حاد نبوده و سرمربی آبی پوشان به علت مسائل حاشیه ای قید استفاده از او را زده است. البته اکبرپور به علت جدایی از استقلال مشکلی برای پیدا کردن تیم جدید ندارد ولی همین که دیگر کسی او را پسر قلعه نوعی نمی داند، شاید با ناراحتی این مهاجم همراه باشد.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت