لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گودرزی: پولی برای پرداخت وام ازدواج نداریم

گودرزی در ارتباط با پرداخت وام ازدواج هم گفت: پرداخت وام ازدواج فعلا مقدور نیست و برای پرداخت وام ازدواج پولی در صندوق نداریم...

هموطن: وزیر ورزش و جوانان گفت: تلا ش هایی برای مقابله با فساد در فوتبال آغاز کردیم و امیدواریم این روند تداوم داشته باشد.

به گزارش فارس از بوشهر، محمود گودرزی ظهر امروز در حاشیه افتتاح زمین چمن شهر زلزله زده شنبه در ارتباط با اهداف سفر به استان بوشهر گفت: به دعوت مسئولان استان بوشهر برای افتتاح چندین پروژه ورزشی و آشنایی با زیرساخت های ورزشی به این استان سفر کرده ام.

وی افزود: امیدواریم در این سفر بتوانیم به اهداف مورد نظر برای کمک به ورزش استان بوشهر برسیم.

وزیر ورزش و جوانان زیرساخت های ورزشی و سرانه فضای ورزشی در استان بوشهر را بسیار عالی توصیف کرد و گفت: سطح سرانه فضای ورزشی بوشهر از سطح کشور بالاتر است به طوری که میانگین سرانه فضای کشور 70 سانتی متر و استان بوشهر 82 سانتی متر است.

گودرزی در ارتباط با پرداخت وام ازدواج هم گفت: پرداخت وام ازدواج فعلا مقدور نیست و برای پرداخت وام ازدواج پولی در صندوق نداریم.

وی یادآور شد: در سفر به بوشهر کمک به هیات های ورزشی و کمک به مراکز ورزشی در دستور کار خواهد بود.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: تلا ش هایی برای مقابله با فساد در فوتبال آغاز کردیم و امیدواریم این روند تداوم داشته باشد.

گودرزی در ارتباط با مراکز قهرمانی ورزشی در استان ها هم یادآور شد: هر قدر مراکز ورزشی توسعه یابد ورزش قهرمانی هم وضعیت بهتری پیدا می کند و گرایش و رویکرد ما نیز توجه به ورزش همگانی است.

منبع خبر: فارس

جدید ترین مطالب سایت