فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گلایه استاندارد از رسانه ملی

رییس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه کالاهای غیراستاندارد نباید از صدا و سیما تبلیغ شوند، گفت: کم توجهی به استاندارد زیبنده رسانه ملی نیست...

به گزارش ایرنا، ˈنیره پیروزبختˈ بعدازظهر یکشنبه در نشست شورای استاندارد استان قزوین افزود: تاکید ما در خصوص تبلیغات تلویزیونی توجه به کالاهایی است که مشمول پروانه استاندارد اجباری هستند.

وی اظهارکرد: انتظار می رود تمرکز تبلیغات در صدا و سیما بر روی نشان استاندارد در محصولات بیشتر شود، چرا که این موضوع اطمینان خاطر مصرف کنندگان و ترویج استاندارد را در پی دارد.

پیروزبخت، نقش استاندارد را در تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار پررنگ دانست و با اشاره به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در این خصوص گفت: نقش استاندارد در تحقق اقتصاد مقاومتی امری غیر قابل انکار و بسیار پررنگ است.

این مسوول گفت: در بند بیست و چهارم از سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی به طور مفصل به موضوع استاندارد پرداخته شده و به خوبی جایگاه و نقش آن در تحقق اهداف این نوع اقتصاد تشریح شده است.

پیروزبخت با اشاره به تاکید این بند از سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص افزایش پوشش استاندارد در تمامی محصولات داخلی و ترویج آن، گفت: بنابراین سازمان ملی استاندارد وظیفه مهم و حساسی را در قبال تحقق اقتصاد مقاومتی پیش رو دارد.

رییس سازمان ملی استاندارد اظهارکرد: افزایش تعداد پروانه های استانداردها در استان ها حاوی دو پیام خوب برای ما می باشد که یکی نشان دهنده رشد و توسعه صنعت و دیگر تمایل بیشتر صنایع به قانون گرایی و توجه به کیفیت است.

پیروز بخت، با بیان اینکه از زمان جدا شدن سازمان ملی استاندارد از وزارت صنایع و معادن سابق و قرار گرفتن زیر نظر ریاست جمهوری جایگاه این دستگاه ارتقا یافته است، اظهارکرد: باید با همکاری دستگاه ها و نهادهای مختلف، تلاش کنیم تا استاندارد در کشور به یک موضوع مهم و فراگیر تبدیل شود.

پیروزبخت در ادامه با اشاره به اختلافات برخی از نهادها مانند سازمان نظام مهندسی ساختمان با سازمان ملی استاندارد در انجام کارها و وظایف گفت: در قانون مربوط به وظایف این سازمان آمده است که تفویض اختیار برای اجرای بخشی از امور و کارهای استاندارد به سازمان های دیگر در اختیار شورای استاندارد است بنابراین نقض این مساله خطا و بی توجهی به قانون است.

رییس سازمان ملی استاندارد با اشاره به برخی موازی کاریها در حوزه وظایف این سازمان با سایر دستگاهها و نهادها، اظهارکرد: تلاش و برنامه ریزی می کنیم تا این موازی کاریها را کاهش و وظایف را تفکیک و جدا کنیم.

در این نشست از سوی اعضای شورای استاندارد استان قزوین بر استانداردسازی جایگاه های سوخت سی ان جی و بازیگاه های کودک و نظارت بیشتر بر استاندارد آسانسورها نیز تاکید شد. 

منبع خبر: ایرنا

جدید ترین مطالب سایت