لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انتقاد جنتی از برخی شبکه‌های ماهواره‌ای شیعی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برخی از رسانه های شیعی در ماهواره ها به جای اینکه برنامه های جذاب تولید کنند که در قالب هنر مطالبشان را به مخاطبان انتقال دهند به دنبال برنامه های سینه زنی و روضه خوانی می روند...

به گزارش فارس، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در حاشیه هفتمین مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در سالن مرکز همایش های بین المللی صداوسیما در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تولیدات برخی از شبکه های شیعی در ماهواره ها به جای برنامه های جذاب که در قالب هنر باشد و به مخاطبان انتقال دهند به دنبال برنامه های سینه زنی و روضه خوانی می روند.

وی افزود: هرچند که برنامه های مداحی در جای خود لازم است اما اینکه از یک برنامه ۲۴ ساعته ۱۸ ساعتش را به این مطالب اختصاص بدهیم طبیعتا جذابیتش را از دست می دهد. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: معتقدم باید از لحاظ مادی به این شبکه ها کمک شود تا آنان بتوانند رسالتی را که برعهده گرفته اند به نحو احسن انجام دهند.

جنتی در مورد مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی گفت: این اجلاس ها می تواند به همبستگی، همفکری و تبادل نظر کمک کنند؛ استفاده از تجربیات هرکدام از اصحاب رسانه سبب می شود که آنان پیام را به دیگران انتقال دهند و باید این را در نظر داشت تبادل هر نوع آموزش از دیگر مزایای یک کار جمعی است خوشبختانه این اتحادیه شکل گرفته و می تواند این همکاری ها را ادامه دهد.

وی تاکید کرد: اگر بپذیریم رسانه تاثیر مستقیمی بر مخاطبان دارد طبیعتا هر کدام از رسانه ها در کشورشان می توانند ابتدا بر افکار عمومی خود تاثیر بگذارند و نهایتا نیز تاثیرگذاری جدی بر دولت هایشان بگذارند بنابراین این اقدام میمون و مبارک است.

 اخبارفرهنگی - فارس 

جدید ترین مطالب سایت