لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

محدودیت های ترافیکی کشور اعلام شد

مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد؛ در محور کرج - چالوس (کندوان)، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 و 30 دقیقه روز جاری الی 30 دقیقه بامداد روز چهارشنبه (فردا) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است...

به گزارش ایرنا، براساس اعلام این مرکز همچنین با اعلام مأمورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 و 30 دقیقه روز جاری الی 30 دقیقه بامداد روز چهارشنبه (فردا) از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج، بصورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه این هفته الی یک بامداد روز شنبه دهم خرداد ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 و 30 دقیقه روز جمعه الی یک بامداد روز شنبه از15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج، بصورت یکطرفه خواهد بود.

مرکز مدیریت راههای کشور سپس اعلام کرد: محور کرج - چالوس (کندوان)، تردد انواع تریلر‏، کامیون وکامیونت، کماکان ممنوع است.

در محور هراز نیز تردد تمام تریلرها کماکان ممنوع بوده و تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی، از ساعت 6 الی 24 روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته ممنوع است.

همچنین محور فیروزکوه نیز تردد تمام تریلرها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 الی 24 روز جاری و همچنین روز جمعه این هفته از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

تردد موتورسیکلت ها نیز از ساعت 12 روز گذشته الی ساعت 24 روز جمعه این هفته از محورهای کرج- چالوس (کندوان)، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

جدید ترین مطالب سایت