لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آغاز نوسازی تاکسیهای فرسوده پایتخت

وی ادامه داد: تاکنون تاکسی های فرسوده سال 82 به قبل مراحل نوسازی را سپری کرده اند اما بزودی ثبت نام تاکسی های فرسوده سال 83 و 84 نیز صورت خواهد گرفت.

هموطن: مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه پس از چند سال سرانجام گره نوسازی تاکسی های فرسوده گشوده شده است گفت: به زودی سری اول تاکسی های فرسوده پایتخت از رده خارج می شوند و تاکسی های جدید جایگزین آنها خواهند شد.

میثم مظفر در گفتگو با مهر اظهار کرد: از اواخر سال 92 مقدمات کار نوسازی ناوگان تاکسیرانی انجام شد و تاکنون 2 هزار و 600 تاکسی فرسوده برای نوسازی ثبت نام کردند.

وی با بیان اینکه رانندگان این تاکسی ها هم اکنون مراحل تشکیل و تکمیل پرونده و اسقاط خودرویشان را طی می کنند گفت: شرکت ایران خودرو نسبت به تولید و دپوی خودروهای مورد نیاز اقدام کرده و روند نوسازی تاکسی های فرسوده به خوبی در حال تحقق است.

ثبت نام از تاكسي هاي فرسوده سال 83 و 84 

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران خاطر نشان کرد: به زودی سری اول تاکسی های نوسازی شده که مدل سال 93 خودروی سمند هستند، وارد ناوگان خواهند شد و امید است روند نوسازی تاکسی های فرسوده به خوبی ادامه یابد.

وی ادامه داد: تاکنون تاکسی های فرسوده سال 82 به قبل مراحل نوسازی را سپری کرده اند اما بزودی ثبت نام تاکسی های فرسوده سال 83 و 84 نیز صورت خواهد گرفت.

گره نوسازي ناوگان تاكسيراني باز شد 

مظفر با تاکید براینکه رانندگان تاکسی با مراجعه به شرکت های خصوصی می توانند نسبت به ثبت نام برای نوسازی خودروی خود اقدام کنند گفت: متاسفانه طی سالهای اخیر روند نوسازی تاکسیهای فرسوده عملا متوقف شده بود اما با همکاری مسئولان سرانجام گره این مشکل گشوده شد و روند خوبی برای نوسازی تاکسیهای فرسوده شکل گرفت.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود 17 هزار تاکسی فرسوده در ناوگان تاکسیرانی پایتخت وجود دارد اظهار کرد: نوسازی کامل این خودروها در مدت کوتاه امکان پذیر نیست،به همین دلیل امیدواریم روند نوسازی ناوگان با مشارکت مسئولان ذی ربط با جدیت دنبال شود تا بتوانیم به نقطه ای ایده آل از نظر عمر متوسط ناوگان برسیم.

منبع خبر: مهر

جدید ترین مطالب سایت