لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

زنده گیری گونه‌ای نادر در خوابگاه دانشگاه

نجاتگران با حضور در محل مشاهده میکنند ،یک گونه نادر از( بزغاله مار) به طول یک متر و قد 10سانتی متر در حال جست وخیز در محوطه حیاط یکی از خوابگاه ها است که امدادگران بارعایت نکات ایمنی و حفاظتی و با استفاده از تور صید حیوانات موفق به زنده گیری این حیوان (بزغاله مار) شدند...

هموطن: یک گونه نادر از( بزغاله مار) به طول یک متر و قد 10سانتی متر در حال جست وخیز در محوطه حیاط یکی از خوابگاه های دانشگاه های مشهد صید شد.

مهدی رضایی مدیر حوزه یک عملیات آتش نشانی  گفت :در پی تماس ساکنان کوی دانشگاه فردوسی مشهد با سامانه 125مبنی بر مشاهده حیوان ناشناخته عظیم الجثه ای در محوطه حیاط یکی از خوابگاه های این دانشگاه و با توجه به حساسیت موضوع ستاد فرماندهی عملیات آتش نشانی مشهد بلافاصله گروه نجات ویژه ایستگاه شماره 25 را به محل حادثه اعزام میکند. .

زنده گیری گونه‌ای نادر در خوابگاه دانشگاه

 زنده گیری گونه‌ای نادر در خوابگاه دانشگاه

مهدی رضایی افزود: نجاتگران با حضور در محل مشاهده میکنند ،یک گونه نادر از( بزغاله مار) به طول یک متر و قد 10سانتی متر در حال جست وخیز در محوطه حیاط یکی از خوابگاه ها است که امدادگران بارعایت نکات ایمنی و حفاظتی و با استفاده از تور صید حیوانات موفق به زنده گیری این حیوان (بزغاله مار) شدند.

مدیر حوزه یک عملیات آتش نشانی مشهد خاطرنشان کرد: با شروع فصل گرما، بعضی از حیوانات برای دستیابی به آب و غذا وارد محیط های شهری می شوند و با توجه به اینکه قسمتی از کوی دانشگاه فردوسی مشهد شبهه بیابانی است ، این حیوان توانسته از طریق نواحی کوهستانی جنوب مشهد به این منطقه وارد شود. شایان ذکر است این جادثه تلفات جانی نداشته است .

زنده گیری گونه‌ای نادر در خوابگاه دانشگاه

گفتنی است ، بزغاله مار جزو خانواده خزندگان است. سر این حیوان به بزغاله های کوچک و بقیه بدنش هم به مار شباهت دارد.بزغاله مار در نواحی بیابانی و نیمه بیابانی، زمین  های ماسه  ای با سطوح ناهموار، خاکهای رسی و در دامنه کوهها زیست می کند و از پستانداران کوچک،پرندگان، تخم پرندگان و خزندگان، عقرب ها، حشرات بزرگ و وزغ ها تغذیه می کند.

زنده گیری گونه‌ای نادر در خوابگاه دانشگاه

زنده گیری گونه‌ای نادر در خوابگاه دانشگاه

منبع خبر: باشگاه خبرنگاران

جدید ترین مطالب سایت