لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تروریست‌ پروری شاهزاده سعودی!

در ادامه دیدارهای مقامات عربستانی و صهیونیست ها، رئیس اسبق دستگاه اطلاعات عربستان در مناظره مستقیم با همتای صهیونیست خود، بر ضرورت حمایت از گروه های تروریستی در سوریه تاکید کرد...

تروریست‌ پروری شاهزاده سعودی!

به گزارش مانیتورینگ پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، "ترکی فیصل" رئیس اسبق سرویس جاسوسی عربستان درنشستی رسانه ای با "عاموس یادلین" رئیس سابق سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی که به صورت زنده از بروکسل پایتخت بلژیک پخش می شد، حمایت از گروه های تروریستی در سوریه را ضروری دانست.

شاهزاده "ترکی فیصل" رئیس کنونی شورای تحقیقات ملک فیصل، در دیدار با عاموس یادلین که درحال حاضر ریاست مرکز تحقیات امنیتی رژیم صهیونیستی را به عهده دارد، پیشنهاد تسلیح گروه های تروریستی درسوریه را مطرح و طرف صهیونیست نیز با این پیشنهاد موافقت کرد.

وی تاکید کرد که تغییر درسوریه  تنها ازطریق طرف های خارجی و با حمایت آنها ممکن است و به همین علت قدرت های خارجی باید از طرف های داخلی حمایت کنند تا این تغییر محقق شود.دو طرف در این مناظره که به صورت زنده پخش شد، درباره مسائل مهمی از جمله مقابله با ایران و ادامه روند سازش با رژیم صهیونیستی و.. بحث و تبادل نظر کردند.

خاطرنشان می شود که نشست رودرروی مقامات صهیونیستی وعربستانی تازگی ندارد و پیشتر نیز مقامات عربستانی با صهونیست های اشغالگر دیدارهایی داشته اند که آخرین دیدار بین ترکی فیصل و "تسیبی لیونی" وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی در حاشیه نشست امنیتی مونیخ آلمان صورت گرفت و در آن دیدار فیصل مقابل لیونی از جای خود برخاست و به وی ادای احترام کرد.

جدید ترین مطالب سایت