لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نسل جدید ساعت مچی برای کنترل زندگی

ساعت جدید "Wrist-Borne" یک ایده متفاوت برای آینده دستگاه های دیجیتالی است که می توان آن را با چاقوهای همه کاره مقایسه کرد. این ساعت مچی قابلیت های متفاوتی دارد و می تواند همه امور شما را در خود محدود کند...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ؛ ساعت های تکنولوژیک این روزها در مدل های مختلف یافت می شوند و  دارای صفحات نمایش دیجیتالی به همراه چند دکمه برای برنامه ریزی های ساده هستند، اما ایده هایی نیز برای آینده ساعت های مچی ارائه شده است که دنیای متفاوتی دارند.

نسل جدید ساعت مچی برای کنترل زندگی

از قابلیت های جالب این ساعت مچی می توان به امکانات بلوتوث، صفحه نمایش لمسی با کیفیت بالا، درگاه یو اس بی، کنترل کننده فشار خون، ضد آب بودن و غیره در آن اشاره کرد و این تنها بخش ویژه و کاربردی آن است و قسمت اصلی مربوط به تلفن همراه می شود.

نسل جدید ساعت مچی برای کنترل زندگی

این ساعت قابلیت آن را دارد که با تلفن همراه شما ارتباط برقرار کرده و سپس شما می توانید تمامی کارهای خود را روی تلفن همراه انجام دهید. این ساعت می تواند به رایانه یا تبلت شما نیز متصل شود.

نکته جالب دیگر این است که همه امکانات در این ساعت بسیار ساده جمع شده است.

ساعت جدید "Wrist-Borne" یک ایده متفاوت برای آینده دستگاه های دیجیتالی است که می توان آن را با چاقوهای همه کاره مقایسه کرد. این وسیله قابلیت های متفاوتی دارد و می تواند تمامی امور شما را در یک ساعت مچی محدود کند.

جدید ترین مطالب سایت