فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ستاره های کلیدی نقل و انتقالات لیگ را بشناسید

از آنجا که ستاره های فوتبال ایران در اردوی تیم ملی به سر می برند و به فکر حضور در جام جهانی هستند، باشگاه های لیگ برتری مجبورند فصل نقل و انتقالات را بدون آن ها سپری کنند و اگر هم مذاکره ای میان آن ها صورت بگیرد، قطعی نخواهد بود...

هموطن: از آنجا که ستاره های فوتبال ایران در اردوی تیم ملی به سر می برند و به فکر حضور در جام جهانی هستند، باشگاه های لیگ برتری مجبورند فصل نقل و انتقالات را بدون آن ها سپری کنند و اگر هم مذاکره ای میان آن ها صورت بگیرد، قطعی نخواهد بود.

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران امیدوارند که پس از حضور در جام جهانی با پیشنهادات خارجی مواجه شوند و به همین دلیل حاضر نیستند با هیچ باشگاهی مذاکره ای جدی داشته باشند. در چنین شرایطی ستاره های فصل نقل و انتقالات بازیکنان درجه دو هستند و اخبار مربوط به نقل و انتقالات بیشتر حول و حوش آن ها می چرخد.  در این روزها بازیکنانی مثل وریا غفوری ستاره نقل و انتقالات شده اند که اگر در شرایط عادی بود، کمتر توجهی به آن ها می شد. وریا غفوری بازیکن نفت تهران قصد پیوستن به سپاهان را دارد که باشگاه نفت معتقد است این بازیکن هنوز با باشگاه تهرانی قرارداد دارد اما مسئولان باشگاه سپاهان مدعی اند که قرارداد او به اتمام رسیده است.

بختیار رحمانی هم می تواند یکی از چهره های پر سر و صدای نقل و انتقالات باشد. او که تصمیمش را گرفته از فولاد جدا شود، هنوز مقصد خود را انتخاب نکرده، گرچه گفته می شود مذاکراتی جدی با استقلال داشته. رضا حقیقی هم کم کم به معظلی برای باشگاه پرسپولیس تبدیل می شد که مدیرعامل جدید این باشگاه مشکل خودرو او را حل کرد تا حقیقی جدی تر از قبل به ماندن در تیم سرخپوش تهرانی فکر کند. سیدجلال حسینی و محمد نوری هم دو چهره دیگر سرخپوشان هستند که ممکن است قصد جدایی از این تیم را داشته باشند.

اما شاید بیراه نباشد که بازیکنان استقلال را ستاره های نقل و انتقالات در این فصل بنامیم. آندرانیک تیموریان و هاشم بیک زاده دو چهره سرشناس و ملی پوش استقلال ممکن است از این تیم جدا شوند. آن ها استعداد این را دارند که چهره های جنجالی فصل نقل و انتقالات باشند؛ البته اگر بعد از جام جهانی پیشنهادی از تیم های عربی نداشته باشند.

کریم انصاری فرد آقای گل لیگ سیزدهم هم استعداد این را دارد که در نقل و انتقالات خبرساز شود. او که دو سالی می شود در فصل نقل و انتقالات سر و صدای زیادی به پا می کند، امسال هم به خاطر آقای گلی اش احتمالا چهره مورد توجه تعداد زیادی از تیم ها خواهد بود.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت