فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پرونده بنزین آلوده در دیوان محاسبات کشور

فیاض شجاعی روز چهارشنبه درباره استاندارد بودن بنزین های تولیدی در کشور اظهار داشت: تاکنون گزارشی که اثبات کند تخلفی در زمینه توزیع بنزین آلوده صورت گرفته به دیوان محاسبات کشور ارایه نشده است...

پرونده بنزین آلوده در دیوان محاسبات کشور

هموطن: دادستان دیوان محاسبات کشور ادامه داد: البته کارگروه و کمیته ای تحت عنوان حسابرسی محیط زیست در دیوان محاسبات تشکیل شده که موضوع توزیع بنزین آلوده را بررسی می کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر تنها پالایشگاهی که بنزین استاندارد تولید می کند پالایشگاه تهران است و دیوان محاسبات کشور در زمینه استاندارد بودن بنزین تولیدی سایر پالایشگاه ها در حال بررسی های کارشناسی است.

فیاضی افزود: در حال حاضر از مسوولان وزارت نفت در رابطه با تولید و توزیع بنزین آلوده دعوت شده که به دیوان محاسبات بیایند و توضیحاتی در این زمینه ارائه دهند.

به گزارش خانه ملت، دادستان دیوان محاسبات افزود: موضوع تولید بنزین استاندارد در کشور نیاز به ملاحظاتی دارد و در این زمینه مسئولان پالایشگاه ها عنوان کرده اند که پالایشگاه ها برای تولید بنزین در حد استاندارد ˈیورو چهارˈ نیاز به سرمایه گذاری دارند.

مساله آلودگی هوا و ارتباط آن با سوخت بنزین تولید واحدهای پتروشیمی در کشور موضوعی است که ذهن مسوولان و کارشناسان امر را به خود مشغول کرده است. در این میان عده ای از بنزین پتروشیمی دفاع می کنند و عده ای آن را آلوده و سرطان زا می دانند.

دولت در قانون مقابله با آلودگی هوا سازمان حفاظت محیط زیست را مکلف کرده تا هر سه ماه یکبار سوخت کشور را مورد آزمایش قرار دهد و نتیجه آن را اعلام کند که بنا به گفته سعید متصدی معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست اولین گزارش سوخت کشور ، 10 مرداد ماه ارایه می شود.

منبع خبر: خبرگزاری فارس

جدید ترین مطالب سایت