فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

معاون سیاسی وزیـر کشور خداحافظی کـرد

هنوز امید است که رحمانی فضلی با اصلاح روند فعلی خود زمینه بازگشت معاون سیاسی با تجربه خود را به وزارت کشور فراهم کند اما با توجه به گرایش میرلوحی و احمدی به جریان اعتدال انتظار می رود که چه در صورت باقی ماندن کاظم میرولد و چه در صورت جایگزینی یکی از این افراد با وی، تمهیدی از سوی دولت اندیشیده شود که مجددا سوء مدیریت در این وزارتخانه خسارت به بار نیاورد...

هموطن: طی ماه های گذشته، بسیاری از رسانه ها بارها اخبار و گزارش هایی را مبنی بر نابسامانی در ساختار مدیریتی وزارت کشور منتشر کرده اند. انتظار بر این بود که دولت تدبیر و امید به این تذکرات خیرخواهانه توجه کافی مبذول داشته و نسبت به اصلاح وضعیت در این وزارتخانه کلیدی اقدام کند.

اما روند این سوء مدیریت ها به نحوی ادامه پیدا کرده که امروز کار به خداحافظی معاون سیاسی وزیر کشور از این وزارتخانه کشیده شده است.

شنیده های سلام نو حاکی از آن است که کاظم میرولد، معاون سیاسی وزارت کشور اخیرا در اعتراض به سوء مدیریت رحمانی فضلی کار خود را رها کرده است. گفتنیست که طی این مدت میرولد بارها تلاش کرد تا مدیرکل سیاسی، مدیرکل انتخابات و مدیرکل تقسیمات کشوری این وزارتخانه که زیر نظر معاونت سیاسی هستند را تغییر دهد، اما وزیر کشور مانع از این کار وی شده است.

گفتنیست هرچند که استعفای میرولد هنوز بصورت رسمی صورت نگرفته اما تا این لحظه نام هایی چون محمود میرلوحی، علی اصغر احمدی و حسینعلی امیری برای جایگزینی مطرح شده اند. 

هرچند هنوز امید است که رحمانی فضلی با اصلاح روند فعلی خود زمینه بازگشت معاون سیاسی با تجربه خود را به وزارت کشور فراهم کند اما با توجه به گرایش میرلوحی و احمدی به جریان اعتدال انتظار می رود که چه در صورت باقی ماندن کاظم میرولد و چه در صورت جایگزینی یکی از این افراد با وی، تمهیدی از سوی دولت اندیشیده شود که مجددا سوء مدیریت در این وزارتخانه خسارت به بار نیاورد.

منبع خبر: سلام نو

جدید ترین مطالب سایت