فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

طراحی خلاقانه کتابخانه برای کودکان

 كودك شما در 2 سالگی ممكن است مشتاق داشتن هر چیزی باشد. او به كتابی نیاز دارد كه متعلق به خود او باشد. حتی اندازه و شكل این كتاب برای او مهم است. او به كتاب مورد علاقه خود صدها بار نگاه می كند و آن را نیز به دوستانش نشان می دهد.    

طراحی خلاقانه کتابخانه برای کودکان

هموطن: شما می توانید یك كتابخانه برای كودك خود بسازید، اما قبل از هر چیز كتاب هایی ساده و دارای تصویرسازی خوب به او هدیه بدهید. هیچ گاه به او یك كتاب عمومی و با كاغذهای كلفت ندهید. كتابی برای او بخرید كه واقعا زیبا باشد، كتابی كه او از داشتنش خوشحال باشد و بخواهد آن را به دیگر دوستانش نشان دهد.

طراحی خلاقانه کتابخانه برای کودکان

كتابخانه مخصوص كودكان باید بی نهایت زیبا باشد. یك كتابخانه با طراحی خوب می تواند كودك را به خواندن كتاب تشویق كند و كتاب خواندن تبدیل به عادتی همیشگی برای او شود. چیزی كه مهم است ساختن كتابخانه ای است كه با شخصیت كودك شما هماهنگ است.

طراحی خلاقانه کتابخانه برای کودکان

در این مطلب می توانید نمونه هایی از طراحی كتابخانه برای كودكان را مشاهده كنید. به یاد داشته باشید یك كتابخانه خوب به معنی یك كتابخانه پرخرج نیست، بلكه باید علاوه بر داشتن طراحی فیزیكی خوب دارای خدمات مناسب و مدیریت درست و نیز مجموعه ای از كتاب های مناسب كودكان باشد.

طراحی خلاقانه کتابخانه برای کودکان

اگر شما در خانه كودك دارید، فراموش نكنید كه می توان كتابخانه را در اتاق زیرشیروانی و یا اتاق دیگری از خانه ساخت. می توانید كتابخانه كودكان را با دیوارهای رنگارنگ و مبلمان كودكانه تزئین كنید.

طراحی خلاقانه کتابخانه برای کودکان

هنگام طراحی فضای داخلی كتابخانه از دیوارهای رنگی استفاده كنید كه كودك را به خود جذب كند و بر روی آن كلمات، حرف ها، و یا اعداد را بچسبانید. همانطور كه در یكی از عكس های زیر می بینید كتابخانه كودكان می تواند دارای بالشتك های رنگارنگ با حروف الفبا باشد به طوری كه كودك بتواند حروف الفبا در حافظه تصویری خود ثبت كند.

طراحی خلاقانه کتابخانه برای کودکان

اگر فضای كافی در خانه برای ساخت كتابخانه ای برای كودك خود ندارید، می توانید او را تشویق به استفاده از كتابخانه های عمومی ای بكنید كه فضای مخصوص كودكان در خود دارند.

جدید ترین مطالب سایت