لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

امیر کویت فردا به تهران می آید

عبداللهیان معاون عربی آفریقایی وزیر امور خارجه گفت: شیخ صباح امیر کویت در صدر هیاتی عالی رتبه بعدازظهر فردا یکشنبه به تهران می آید...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، حسین امیر عبداللهیان، در این سفر درباره مناسبات دوجانبه در عالی ترین سطوح مذاکره می شود و اسنادی آماده شده است که با حضور مقامات دو کشور امضا خواهد شد.

وی با اشاره به اتمام گفتگوهای اولیه درباره اسناد همکاری های ایران و کویت ، مهم ترین محور این گفتگوها و اسناد را همکاری های اقتصادی، بازرگانی و تجاری دو کشور برشمرد.

امیرعبداللهیان گفت : امیرکویت در سطح منطقه ای دارای دیدگاه هایی متوازن و بسیار نزدیک و مشترک با جمهوری اسلامی ایران است.

وی سفر امیرکویت به تهران را در مقطع کنونی به اعتبار این مواضع کویت ، جایگاه این کشور به عنوان رئیس دوره ای اتحادیه عرب، رئیس دوره ای شورای همکاری خلیج فارس و فرصت مناسبی برای گفتگوهای بیشتر درباره فرصت ها و تهدیدات کنونی درقبال منطقه حساس ، ژئوپلتیک و ژئواستراتژیک خلیج فارس دانست.

معاون وزیر امور خارجه کشورمان همچنین درباره اخبار برخی رسانه ها درباره قصد امیر کویت برای میانجی گری میان جمهوری اسلامی ایران و عربستان گفت : شاید کاربرد واژه میانجیگری میان ایران و یکی از کشورهای منطقه واژه دقیقی نباشد، اما به طور قطع در این سفر در چارچوب گفتگوهای دو طرف، گشایشی در همکاری های همه جانبه منطقه ای حاصل خواهد شد.

وزرای امور خارجه، اقتصاد، نفت و بازرگانی کویت ، امیر این کشور را در سفر دو روزه به تهران همراهی می کنند.

جدید ترین مطالب سایت