فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آخرین خبر از مذاکرات قاسم حدادی فر با پرسپولیس

قاسم حدادی فر در گفت وگو با خبرنگاران در این مورد که خیلی ها معتقدند در مجموع 3 بازی تدارکاتی، عملکرد تیم ملی چندان راضی کننده نبود ، عنوان کرد: شاید اینطور باشد ولی نظر من این است که محک جدی خوردیم. تمرینات پرفشار بدنسازی را پشت سر گذاشتیم و از لحاظ بدنی شرایط ایده آلی نداشتیم...

هموطن: قاسم حدادی فر در گفت وگو با خبرنگاران در این مورد که خیلی ها معتقدند در مجموع 3 بازی تدارکاتی، عملکرد تیم ملی چندان راضی کننده نبود ، عنوان کرد: شاید اینطور باشد ولی نظر من این است که محک جدی خوردیم. تمرینات پرفشار بدنسازی را پشت سر گذاشتیم و از لحاظ بدنی شرایط ایده آلی نداشتیم. من معتقدم عملکرد تیم ملی  بد نبود که مردم دلسرد شوند. مطمئنا باشید در اردوی برزیل بدن ها به شرایط بازی می  رسد و همه چیز عوض خواهد شد.

او در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار هستی با تیم ملی به برزیل بروی خاطرنشان کرد: در این مدت نهایت تلاشم را کردم و همه چیز بستگی به سرمربی تیم  ملی  دارد. دوست دارم به برزیل بروم تا نماینده خوبی برای مردم اصفهان و کارخانه ذوب آهن باشم. اگر هم به تیم ملی  دعوت نشدم برای کی روش و بازیکنان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. موفقیت ایران در برزیل از هر چیزی مهمتر است.

قاسم حدادی فر در مورد شایعه مذاکره با پرسپولیس و اینکه برای فصل بعد چه تصمیمی دارد گفت: اولویت من ذوب آهن است چون چند سال در این تیم بازی کرده ام. باید با مسئولان این باشگاه صحبت کنم تا ببینم شرایط چگونه خواهد شد. با هیچ تیمی مذاکره نکرده ام و هر تماسی که با من گرفته شد جواب من این بود که بعد از اردوی تیم ملی  تصمیم می  گیرم. من نه تنها با پرسپولیس بلکه با هیچ تیم دیگری مذاکره نکرده ام و اول منتظرم تکلیفم با ذوب آهن مشخص شود. اگر با ذوب آهن به توافق نرسیدم آن وقت با گزینه های دیگر مذاکره خواهم کرد.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت