لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تغییرات حریف ایران نسب به جام جهانی قبل

تیم ملی نیجریه در جام جهانی 2014 برزیل در بازی نخست به مصاف تیم ملی کشورمان می رود، این تیم پس از جام جهانی 1994 ایالات متحده همواره یکی از تیم های حاضر در این رقابت ها بوده است...

هموطن: تیم ملی نیجریه در جام جهانی 2014 برزیل در بازی نخست به مصاف تیم ملی کشورمان می رود، این تیم پس از جام جهانی 1994 ایالات متحده همواره یکی از تیم های حاضر در این رقابت ها بوده است، آخرین غیبت عقاب های آفریقایی به جام جهانی 2006 آلمان مربوط می شود، که در این رقابت ها تیم ملی توگو به جای نیجریه راهی جام جهانی 2006 آلمان شد.

عقاب های آفریقایی چهار سال قبل نیز در جام جهانی حاضر بودند که در همان مرحله گروهی حذف شدند، آن ها این بار امیدوار هستند که ناکامی چهار سال قبل را جبران کنند، به همین دلیل ما در این مقاله به بررسی تغییرات تیم ملی نیجریه در چهار سال اخیرمی پردازیم.

دروازه بان ها: نیجریه ای ها در این جام جهانی از بهترین دروازه بان لوشامپیونه بهره می برند، وینسته انیما در سال 2010 نیز دروازه بان اول تیم نیجریه بود، و جاستین ادیجه نقش دروازه بان دوم را برعهده داشت، این مسئله کماکان نیز وجود دارد، با این تفاوت که در این روزها انیما حسابی پیشرفت کرده است.

مدافعین: جوزف یوبو تنها بازمانده ی خط دفاعی نیجریه از جام جهانی 2010 است، این بازیکن که در آن سال ها در تیم اورتون حضور داشت، اکنون برای باشگاه نوریچ سیتی توپ می زند، تیم ملی نیجریه در جام جهانی 2010 از 5 بازیکن لیگ برتری بهره می برد که این تعداد در حال حاضر به یک بازیکن رسیده است، البته تیم ملی نیجریه ازیگ بازیکن شاغل در لیگ دسته یک انگلستان نیز بهره می برد.

هافبک ها: تیم ملی نیجریه در خط هافبک نسبت به جام جهانی 2010 از بازیکنان بهتری بهره می برد، آن ها در حال حاضر از جان اوبی میکل بازیکن تیم چلسی وهمچنین از ویکتور موسس لیورپولی بهره می برند. علاوه بر این تیم ملی نیجریه در خط هافبک نسبت به جام جهانی 2010 جوانترنیز شده است، به طوریکه رامون عزیز هافبک دونده تیم آلمریا تنها با 21 سال سن در لالیگا بازی می کند.

مهاجمان: ویکتور اوبینا و پیتر ادووینجه دو بازمانده خط حمله تیم ملی نیجریه از جام جهانی 2010 هستند، ضمن اینکه شولا آمه اوبی نیز در سن 32 سالگی به تیم ملی دعوت شده است، و به این ترنیب چنین به نظر می رسد که تیم ملی نیجریه نسبت به جام جهانی 2010 در خط فوارود کمی پیر تر شده است.

درباره ی نیمکت تیم ملی نیجریه نیز باید چنین گفت که آن ها در این جام جهانی استفان کشی بومی را جایگزین هانس لاگربک سوئدی کرده اند.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت