فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دزدیدن خودروهای لوکس با جرثقیل

دو دزد حرفه ای با جرثقیل در خیابان های شیراز پرسه می زدند و خودروهای لوکس را به سرقت می بردند...

هموطن:  اردیبهشت ماه سال جاری مردی با مراجعه به پلیس آگاهی شیراز از دزدیده  شدن خودروی ماکسیمای خود خبر داد.

این مرد به کارآگاهان گفت: خودرویم را مقابل خانه گذاشته بودم و قفل فرمان نیز به آن زده بودم و نمی دانم خودرویم چگونه به سرقت رفته است!

با ادعاهای مرد جوان، تیمی از پلیس با دستور سرهنگ «سیروس حیدری» رئیس پلیس آگاهی استان فارس برای رسیدگی به این سرقت وارد عمل شدند و در بررسی هایشان از صحنه سرقت دریافتند خانه یکی از همسایه ها مجهز به دوربین مداربسته است و همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان تصاویر دوربین را تحت بررسی قرار بدهند.

کارآگاهان با بازبینی تصاویر دریافتند دو مرد با استفاده از وانت نیسان جرثقیل دار و با رفتاری خونسردانه خودروی ماکسیما را به سرقت برده اند که بدین ترتیب مشخصات دو مرد تبهکار با آلبوم مجرمان قدیمی مطابقت داده شد و آنان موفق به شناسایی دزدان شدند.

کارآگاهان در ادامه تجسس هایش مخفیگاه تبهکاران قدیمی را در یکی از محلات شیراز شناسایی کردند و در یک عملیات غافلگیرانه آنان را دستگیر و در بازرسی از پارکینگ ماکسیمای سرقت شده راکشف کردند.

مردان تبهکار در بازجویی ها به سرقت هفت خودروی ماکسیما، پژو پارس و سوزوکی ویتارا با استفاده از وانت نیسان جرثقیل دار اعتراف کردند.

یکی از آنان به پلیس گفت:ما از چندی پیش سرقت هایمان را آغاز کردیم و با گشتزنی در محله های خلوت اگر خودرویی چشم مان را می گرفت خودرو را با استفاده از این روش می دزدیم و کسی هم به ما شک نمی کرد زیرا همه فکر می کردند در حال امدادرسانی هستیم.

سرهنگ سیروس حیدری رئیس پلیس آگاهی استان فارس در این باره گفت: با توجه به اعتراف های دزدان قدیمی، تحقیقات کارآگاهان برای شناسایی سرقت احتمالی دیگر از سوی آنان همچنان ادامه دارد.

منبع خبر: روزنامه ایران

جدید ترین مطالب سایت